Jakub Maj
Jakub Maj
Canal+
Jak mówi przysłowie - tego jeszcze nie grali! W meczu Cracovia - Radomiak, Leonardo Rocha wyleciał z boiska już w 2. minucie! Napastnik miał pecha, ale kara była zasłużona.

Rocha wyleciał z boiska w 2. minucie!

Cracovia podczas zimowego okienka transferowego nie jest jedną z najbardziej aktywnych drużyn. Do klubu dołączyło na razie dwóch zawodników - Eneo Bitri oraz Patryk Sokołowski. Ten drugi wyszedł w wyjściowej jedenastce na sobotni mecz z Radomiakiem Radom.

Niestety już w pierwszej minucie doszło do bardzo niebezpiecznego faulu. Leonardo Rocha poślizgnął się na piłce i korkiem trafił w piszczel byłego zawodnika Legii Warszawa. Pomocnik kilka minut leżał na murawie zwijając się z bólu, ale ostatecznie lekarze postawili go na nogi.

Leonardo Rocha w rundzie wiosennej ma być kluczowym zawodnikiem Radomiaka Radom. Pedro Henrique odszedł do Chin, dlatego Portugalczyk miał go zastąpić. Trener Kędziorek chyba w najgorszych koszmarach nie wyobrażał sobie takiego początku rundy wiosennej. Czy przez czerwoną kartkę "Zieloni" będą chcieli pozyskać jeszcze jednego zawodnika w zimowym okienku transferowym?

W 8. minucie meczu Paweł Jaroszyński pokonał Gabriela Kobylaka po tym jak zebrał piłkę, która spadła przed pole karne po stałym fragmencie gry. Bramkarz Radomiaka nie miał praktycznie szans z mocnym i precyzyjnym strzałem. W 18. minucie Kallman podwyższył prowadzenie uderzeniem z ostrego kąta. Po dwóch kwadransach było już 3:0. Abramowicz wpakował piłkę do własnej bramki.

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Transfermarkt co kilka miesięcy aktualizuje wartości rynkowe zawodników polskiej ligi. Piłkarze wreszcie doczekali się zmian na popularnym portalu. Ekstraklasa ma nowego lidera, którym został Ernest Muci ze stołecznej ekipy. Czołówka została zdominowana przez przedstawicieli trzech klubów - Legii Warszawa, Rakowa Częstochowa i Lecha Poznań.Aby sprawdzić wszystkich zawodników klikaj strzałkę w prawo!

Aktualizacja wartości rynkowych zawodników Ekstraklasy. Grac...