https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Doznania smakowe i uczta dla oczu, czyli Andrzejki w nietypowym wydaniu

red.
Na imprezie, na domówce, na wieczorze wróżb, albo na kolacji połączonej z wernisażem. Ostatni z tych scenariuszy na Andrzejkowy wieczór proponuje krakowska restauracja Il Piatto. 30 listopada w lokalu nie tylko zjemy kolację, ale też weźmiemy udział w wernisażu prac Angeliki Galus.

Angelika Galus, to krakowska artystka, która dzięki swej bogatej i wielobarwnej wyobraźni, skutecznie rozjaśnia jesienną szarość za oknem. Czerpie z nurtu popularnego realizmu magicznego, wprowadzając do niego sporą dawkę indywidualnej koncepcji twórczej. Wystawę jej prac 30 listopada będzie można zobaczyć w restauracji Il Piatto przy ul. Rakowickiej.

A kto zgłodnieje po artystycznych doznaniach, będzie mógł spróbować menu specjalnie przygotowanego na tę okazję, w którym znalazły się m.in. ośmiornica, tatar z polędwicy wołowej i królik z boczniakami.

Ilość miejsc ograniczona.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska