Dwa medale młodych wiślackich judoków w Bytomiu

Archiwum sekcji judo Wisły Kraków
Judo. Dwa medale zdobyli zawodnicy Wisły Kraków podczas IV Memoriału Józefa Wiśniewskiego - Pucharu Polski juniorek i juniorów młodszych - który odbył się w Bytomiu.

Ponownie bardzo dobrze spisał się Albin Kocioł, który triumfował w kategorii do 81 kg. Wcześniej, 29 października, w Pucharze Polski w Poznaniu również wywalczył pierwsze miejsce.

Drugim wiślackim medalistą został Kacper Gabor, który po porażce w półfinale rozstrzygnął na swoją korzyść emocjonujący pojedynek o brąz w kategorii do 50 kg.

Kacper Karaś zajął piątą lokatę w mocno (przez 24 zawodników) obsadzonej kategorii do 66 kg. Z kolei Karol Kowalski był siódmy w kategorii do 81 kg.

Pozostali zawodnicy krakowskiego klubu - Jakub Lach, Oskar Gabor i Karol Batko - zakończyli swoje pojedynki w fazie eliminacyjnej.

MAGAZYN SPORTOWY24 - DARIUSZ SNARSKI, NAJSTARSZY POLSKI BOKSER ZAWODOWY NIE TYLKO O SPORCIE

Materiał oryginalny: Dwa medale młodych wiślackich judoków w Bytomiu - Dziennik Polski