Grzejników nie dostali, pieniądze stracili. Śledczy stawiają...

  Grzejników nie dostali, pieniądze stracili. Śledczy stawiają zarzuty

  Zdjęcie autora materiału
  Bartosz Dybała

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Grzejników nie dostali, pieniądze stracili. Śledczy stawiają zarzuty
  1/5
  przejdź do galerii
  Do prokuratury w Wieliczce zgłaszają się kolejne osoby, które twierdzą, że zostały oszukane przez Armaturę Krakowską z Przebieczan. Poszkodowani - przez stronę internetową spółki - zamówili m.in. grzejniki, warte od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Do dzisiaj do nich nie dotarły, a pieniędzy nie udało się odzyskać. Poszkodowane są osoby z całej Polski, m.in. Krakowa, Łodzi, Warszawy. Kroki podjęła już prokuratura, która postawiła zarzuty Rafałowi K., prezesowi firmy. Dotyczą niekorzystnego rozporządzenia mieniem w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Niektórzy klienci podejrzewają, że ich pieniądze zostały z firmy wyprowadzone, a stoi za tym wspólnik Rafała K., którego firma buduje w Wieliczce osiedle apartamentów. Mężczyzna jednak zaprzecza.
  Monika Kaźmierczak z Łodzi wraz z mężem zamówili trzy grzejniki. Zapłacili nieco ponad 700 zł. Zamówienia dokonali przez stronę www.bayzone.pl i jeszcze tego samego dnia - jak twierdzą - przelali pełną kwotę na konto Armatury Krakowskiej, czyli firmy, która te grzejniki miała dostarczyć. Spółka ma siedzibę w Przebieczanach, blisko Wieliczki, a sprzedaż armatury budowlanej prowadziła przez wspomnianą stronę internetową, która już nie działa.

  - Przesyłka do nas długo nie docierała, więc zaczęliśmy dzwonić do Armatury z pytaniem, co dzieje się z naszym zamówieniem - opowiada pani Monika. Po połączeniu z infolinią włączał się automat. Kobieta wraz z mężem próbowali dzwonić wobec tego na inny z numerów spółki.

  - Odebrała jakaś kobieta, która powiedziała, że nie zna sprawy i należy dzwonić na infolinię - mówi pani Monika. W związku z tym, że próby kontaktu telefonicznego nie przyniosły skutku, kobieta wraz z mężem zaczęli wysyłać e-maile do firmy. - Już wtedy przeczuwaliśmy, że zostaliśmy oszukani - dodaje kobieta.

  Gdy znaleźli stronę w sieci, gdzie wypowiadały się osoby, których zamówienia również nie zostały przez Armaturę zrealizowane, byli już o tym przekonani. - 17 lipca zgłosiłam tę sprawę na policję - kwituje pani Monika. Grzejniki do dzisiaj do państwa Kaźmierczaków nie dotarły. Z ich relacji wynika, że firma oszukiwała swoich klientów od marca do lipca br.

  Poszkodowani założyli grupę na Facebook’u: „Oszukani przez BayZone Armatura Krakowska Sp. z o.o.”. Należy do niej ponad 70 osób, w tym radny dzielnicowy z krakowskich Bieńczyc, Marcin Permus, który zamówił pięć kaloryferów i tyle samo głowic, regulujących temperaturę.

  - Do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałem - mówi. Łączny koszt wyniósł blisko 2,5 tys. zł. Straty, poniesione przez klientów firmy z Przebieczan sięgają od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Kroki podjęła już policja i prokuratura w Wieliczce, które prowadzą śledztwo.

  - Chodzi o doprowadzenie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej szeregu osób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w różnych kwotach - tłumaczy prokurator Beata Lazar. Podejrzanym jest Rafał K., prezes zarządu Armatury, któremu przedstawiono zarzuty.

  - Nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów - zdradza prokurator Lazar i dodaje, że wobec podejrzanego został zastosowany policyjny dozór. Do prokuratury napływają kolejne zgłoszenia od poszkodowanych z całej Polski. Ponoć jest ich już ponad setka.

  Skontaktowaliśmy się z mężczyzną, który był członkiem zarządu w Armaturze. Z jego ustaleń wynika, że działania, jakie podejmował Rafał K., były prowadzone zarówno na niekorzyść klientów, jak i samej spółki.

  - Do tych działań należało m.in. wprowadzanie w błąd klientów poprzez wskazywanie konta innego niż firmowe (prawdopodobnie prywatnego konta prezesa), na które klienci wpłacać mieli cenę towaru zakupionego w sklepie internetowym - twierdzi mężczyzna. Zapewnia, że wszystkie te działania były podejmowane, kiedy on nie był już członkiem zarządu spółki. Też złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Rafała K.

  Mężczyzna, z którym udało nam się skontaktować, zajmuje się obecnie działalnością deweloperską. Jego firma buduje osiedle apartamentów w Wieliczce. Oszukani przez Armaturę podejrzewają, że to właśnie tam zostały zainwestowane ich pieniądze, które stracili. Mężczyzna kategorycznie zaprzecza. - Środki na działalność deweloperską pochodzą przede wszystkim z otwartego rachunku powierniczego - zapewnia.

  Prezes milczy  Zadzwoniliśmy do Armatury Krakowskiej. Nikt nie odebrał. Wysłaliśmy też e-maila. Przyszła automatyczna odpowiedź bez żadnych wyjaśnień. Sprawę zna Jerzy Gramatyka, Miejski Rzecznik Konsumentów w Krakowie. Jego zdaniem spółka wykorzystała renomę i nazwę firmy innego przedsiębiorcy z wieloletnią tradycją i bardzo dobrą opinią, aby zdobyć zaufanie klientów (chodzi o firmę Armatura Kraków).

  - Początkowo sklep realizował terminowo wszelkie zobowiązania, aby nagle tego zaprzestać - tłumaczy rzecznik. Kroki podjął też Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Krakowie. Dzięki temu część klientów otrzymała zamówiony towar czy zwrot pieniędzy, ale procent takich przypadków, biorąc pod uwagę liczną grupę oszukanych, jest znikomy. Z informacji Gramatyki wynika, że sklep działał i nadal działa jedynie w internecie, więc trudno jest oszacować faktyczną liczbę poszkodowanych. Nie wiadomo też, jaka jest kondyncja finansowa spółki, a także jak duże są jej zobowiązania wobec poszkodowanych. Co mają robić klienci? - Powinni jak najszybciej od umowy sprzedaży odstąpić i wezwać sprzedawcę do zwrotu kosztów - mówi Gramatyka. Jeśli firma tego nie zrobi, zostaje droga sądowa.

  ZOBACZ KONIECZNIE:  Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!


  FLESZ: Jak zabezpieczyć mieszkanie wyjeżdżając na wakacje?

  Źródło: vivi24

  Komentarze (91)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  "„Oszukani przez JL Development - Winnicka Park"

  J"u"zek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Czyźby kolejna grupa zaraz na FB powstanie?

  We wrześniu miał być odbiór mieszkań na w/w osiedlu - ale podobno coś nie wyszło ..

  ... podobno pieniążki "DEVELOPERA" się dość szybko rozchodzą bo Pan...rozwiń całość

  Czyźby kolejna grupa zaraz na FB powstanie?

  We wrześniu miał być odbiór mieszkań na w/w osiedlu - ale podobno coś nie wyszło ..

  ... podobno pieniążki "DEVELOPERA" się dość szybko rozchodzą bo Pan Prezes Paweł stare długi BAYZNONE - Armatury spłaca nie swoimi - ale właśnie pieniędzmi "JL Development"zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Oszukani przez JL Development - Winnicka Park

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Chyba coś jest na rzeczy z terminem, bo na stronie inwestycji klikając na dziennik budowy pojawia się galeria. A kiedyś był harmonogram prac.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Gość

  I dobrze (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Z jednej strony sprawa cieszy ponieważ r który jest zwykłym chamem dostał to na co zasłużył. Z drugiej strony smutne że p który od tak wielu lat oszukuje dostawców, pracowników i klientów wyjdzie z...rozwiń całość

  Z jednej strony sprawa cieszy ponieważ r który jest zwykłym chamem dostał to na co zasłużył. Z drugiej strony smutne że p który od tak wielu lat oszukuje dostawców, pracowników i klientów wyjdzie z tego bez szwanku. Nie stety żadko kiedy temida jest sprawiedliwa wilk zawsze będzie wilkiem a owca to tylko owca :-)zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Podsumowanie

  Rafał K (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

  To mój ostatni komentarz. Dziękuje poszkodowanej i znajomej za napisanie prawdy. Mogę tylko powiedzieć, że chciałbym żeby ta sprawa się szybko wyjaśniła, a za tym zakończyła. Mogę być spokojny,...rozwiń całość

  To mój ostatni komentarz. Dziękuje poszkodowanej i znajomej za napisanie prawdy. Mogę tylko powiedzieć, że chciałbym żeby ta sprawa się szybko wyjaśniła, a za tym zakończyła. Mogę być spokojny, ponieważ wiem jak było. Może kiedyś te 300 osób będzie mnie tak długo przepraszało, jak osadzało. Pozdrawiam uczciwych i nie osadzających bezpodstawnie zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Hipoteka

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Tak się zastanawiam... proszę mnie poprawić jeśli się mylę - gdyby któryś z wierzycieli wniósł skargę pauliańską, której treścią jest żądanie uznania ewentulanego sprzedania budynku Armatury za...rozwiń całość

  Tak się zastanawiam... proszę mnie poprawić jeśli się mylę - gdyby któryś z wierzycieli wniósł skargę pauliańską, której treścią jest żądanie uznania ewentulanego sprzedania budynku Armatury za bezskuteczną w stosunku do wierzyciela, to w przypadku gdyby ta nieruchomość była teraz w posiadaniu innego właściciela, to ów właściciel będzie musiał spłacić wierzyciela, mimo że jest nowym właścicielem z z długiem nie ma nic wspólnego? .... chyba że osoba trzecia zaspokoi wierzyciela nie dopuszczając tym samym do egzekucji .... Ot, i chyba wyjaśnił się powód filantropii... ale oczywiście mogę się mylić, cały czas zakładam jednak dobre intencjezwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Hipoteka

  J (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  A czy ktoś może podać nr księgi wieczystej tej nieruchomości?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nowy artykul

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  https://dziennikpolski24.pl/oszukani-przez-armature-krakowska-odzyskuja-pieniadze-za-grzejniki/ar/13479026


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Konto

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Panie Prezesie, a co sie dzialo pozniej z pieniedzmi ktore fizycznie wplywaly na konto mBanku? Szly na firmowe wydatki?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Opinia

  Argon (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Jak dla mnie tonobaj wiedzieli co robią bo siedzieli w tym samym budynku a sprawa śmierdzi od roku lub dłużej
  Zwalanie winy to ściema mająca na celu zamieszanie Wam w głowach
  Odpowiadają...rozwiń całość

  Jak dla mnie tonobaj wiedzieli co robią bo siedzieli w tym samym budynku a sprawa śmierdzi od roku lub dłużej
  Zwalanie winy to ściema mająca na celu zamieszanie Wam w głowach
  Odpowiadają solidarnie za przekręt który zrobili
  Wiezienie i licytacja prywatnego majątku
  A ze przepisany na rodzine to przy obecnych przepisach spec ustawy Ziobry nie ma znaczenia
  Zabezpieczecza wszystko
  Ważne aby zgłaszać teraz zawiadomienia do prokuratury co wiecie na temat ich jako osobzwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Opinia

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Dlatego my sobie tu gadu gadu, a organa ścigania robią swoje...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zgadzam

  Sie (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Prowadzisz sklep internetowy i nie sprawdzasz opini o sobie , o pracownikach, o towarze i jakości usług ? Naiwne. Pierwsze negaty pojawily się długo długo przed afera. Zresztą spójrzcie w historię...rozwiń całość

  Prowadzisz sklep internetowy i nie sprawdzasz opini o sobie , o pracownikach, o towarze i jakości usług ? Naiwne. Pierwsze negaty pojawily się długo długo przed afera. Zresztą spójrzcie w historię komentarzy. Kilka lat w stecz właściciel na każdy komentarx negatywny odpowiadał z wytłumaczeniem bardzo szybko. Pan r i p pewnie widzieli i nie reagowali. Czemu ? zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Niestety

  Bbc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Złodzieje i oszuści w naszym kraju mają się wyśmienicie. Dobra zmiana nic w tym temacie nie zrobiła. Można porządnych obywateli dalej okradać bezczelnie w majestacie prawa i nikt nic nie może ....rozwiń całość

  Złodzieje i oszuści w naszym kraju mają się wyśmienicie. Dobra zmiana nic w tym temacie nie zrobiła. Można porządnych obywateli dalej okradać bezczelnie w majestacie prawa i nikt nic nie może . Oprócz złodzieja.
  Do doopy z takim państwem.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Prawda

  Smutna (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Pan r i p mogę się nawzajem jeszcze miesiącami i latami oskarżać żyjąc przy tym ponad stan za "zarobiona" kasę. Kwestia papugi. Jestem z Wieliczki znam jedenego osobiscie i widze ze cala sytuacja...rozwiń całość

  Pan r i p mogę się nawzajem jeszcze miesiącami i latami oskarżać żyjąc przy tym ponad stan za "zarobiona" kasę. Kwestia papugi. Jestem z Wieliczki znam jedenego osobiscie i widze ze cala sytuacja lata mu kolo 4 liter. Natomiast roszczenia poszkodowanych zostaną pewnie nizaspkojone. Zresztą ktoz wie czy udzielajacy sie na tym forum r to r a czy p to nie anty albo odwrotnie ? Kazdy moze pisac. To jest niestety smutne. zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  prawda???

  Znajoma (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Nie lubię się wypowiadać na forum gdzie tak jak jest napisane wyżej nie wiadomo kto pisze. Ale proszę mi pokazać jak r żyje ponad stan? Jestem dobrą znajomą i wiem ile go to kosztuje nerwów ,stresu...rozwiń całość

  Nie lubię się wypowiadać na forum gdzie tak jak jest napisane wyżej nie wiadomo kto pisze. Ale proszę mi pokazać jak r żyje ponad stan? Jestem dobrą znajomą i wiem ile go to kosztuje nerwów ,stresu i smutku że kogoś komu ufał i traktował jak przyjaciela oszukał go i niszczy mu życie. Sama musiałam go namawiać pomimo braku wypłaty i środków na spotkanie z prawnikami dla spokoju świętego pomimo nie winności to jeśli Paweł planował to tak długo to pewnie ukrył prawne haczyki na r. To proste usunął siebie i żonę z zarządu a r mu ufał...... Czekam na dowody życia ponad stan. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zapytanie

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Panie Rafale, czy mógłby Pan odnieść się do jednego z komentarzy z Opineo ? Cyt: " Pojechałem do tego sklepu i przeprowadziłem rozmowę z żądaniem zwrotu pieniędzy. Właściciel byl bardzo pewny...rozwiń całość

  Panie Rafale, czy mógłby Pan odnieść się do jednego z komentarzy z Opineo ? Cyt: " Pojechałem do tego sklepu i przeprowadziłem rozmowę z żądaniem zwrotu pieniędzy. Właściciel byl bardzo pewny siebie i bezczelny. Po chwili przyszedł jego wspólnik z firmy która mieści się wyżej (firma dewelopetska). Pan uśmiechnął mi się prosto w oczy i oznajmił, że tych pieniędzy już nie otrzymam. W końcu po uplywie czasu i moim uporze wydrukował fakturę ze wsteczną datą a później korektę. Minęło już dwa miesiące i oczywiście zwrotu należności nie ma."zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Media

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1678856

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zobowiązanie

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Panie Rafale, jak duże są zobowiązania finansowe spółki?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Sytuacja firnansowa spolki

  Kazimierz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Panie Rafale czy to prawda (bo taką informacje otrzymałem od policjanta który przyjmował moje zgłoszenie), że dostawcy spółki już wystąpili do Pana jako Prezesa zarządu z nakazem zapłaty? Podobno...rozwiń całość

  Panie Rafale czy to prawda (bo taką informacje otrzymałem od policjanta który przyjmował moje zgłoszenie), że dostawcy spółki już wystąpili do Pana jako Prezesa zarządu z nakazem zapłaty? Podobno windykacja spółki okazała się nieskuteczna, a są to kwoty po 150-250k i jest ich kilku. Jeżeli tak, to marne szanse są by moja firma odzyskała 600 zł wpłatę zaliczki.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Windykacja

  Rafał K (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Nic nie wiem, wspólnik zmienił zamki i podobno wywiózł cały towar z magazynu. Nie mam dostępu do firmy. Pewnie wszystko zmienia, podrabia. Policja o tym wie. Nie mam dostępu do poczty

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Dlug

  Rafał K (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Witam, przepraszam, ale nie mogę tego napisać. W cztery oczy mogę komuś powiedzieć. Ale niestety takich informacji nie mogę udzielić na forum


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zobowiązanie

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Pytam z ciekawości. 33letni Wspólnik ma 1,3 mln udziałów w firmie ( które jak się domyślam przepadły?) Spłaca 1 mln poręczenia swoim majątkiem jakie dał Armaturze, i do tego zaoferował klientom...rozwiń całość

  Pytam z ciekawości. 33letni Wspólnik ma 1,3 mln udziałów w firmie ( które jak się domyślam przepadły?) Spłaca 1 mln poręczenia swoim majątkiem jakie dał Armaturze, i do tego zaoferował klientom prywatnym wykup wierzytelności Bayzone... Może nie ma się czym martwić :-)zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Czym spłaca ??? Swoim majątkiem ???

  DOBRY WUJEK ZA "CUDZE" (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Raczej nie SWOIM - majątkiem tych co powierzyli Panu Kubowiczowi oszczędności swojego życia (czasem też środki z kredytów) potencjalni klienci WINNICKA PARK a zarazem klienci JL Development :-(...rozwiń całość

  Raczej nie SWOIM - majątkiem tych co powierzyli Panu Kubowiczowi oszczędności swojego życia (czasem też środki z kredytów) potencjalni klienci WINNICKA PARK a zarazem klienci JL Development :-(

  Przykre ale prawdziwe - bo zwroty dla poszkodaownych pd Pana Pawła szerokim łukiem płyną właśnie z konta tej spółki a nie z majątku prywatnego.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zwroty

  Rafał K (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Witam, nie mam pojęcia. Ja miałem/mam tylko 5000 zł udziałów. Nie wiem, dlaczego niektórzy nie są w stanie sprawdzić w krs udziałów. Możliwe, ze wspólnik wyprzedaje udziały, żeby nie oddać całości....rozwiń całość

  Witam, nie mam pojęcia. Ja miałem/mam tylko 5000 zł udziałów. Nie wiem, dlaczego niektórzy nie są w stanie sprawdzić w krs udziałów. Możliwe, ze wspólnik wyprzedaje udziały, żeby nie oddać całości. Dlaczego napisał, że tylko osobom prywatnym odda? Przypadkowo oddał osobom najbliżej mieszkającym ?zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Do Prezesa Rafal Kaczor

  Kazimierz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Panie Prezesie Rafale przecież to nie jest tajemnica, a dla niektórych ważna informacja. Nie pytam o pieniądze które Panu wpłacali klienci na prywatne konto, bo ja wpłaciłem na konto firmowe...rozwiń całość

  Panie Prezesie Rafale przecież to nie jest tajemnica, a dla niektórych ważna informacja. Nie pytam o pieniądze które Panu wpłacali klienci na prywatne konto, bo ja wpłaciłem na konto firmowe spółki. Jak mam ubiegać się o wpłatę 600 zł gdy inni maja roszczenia na miliony do Pana czy spółki bo taka sama jest odpowiedzialność, to szkoda pieniędzy na sąd.
  Z góry dziękuje.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zwrot

  Rafał K (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Jest taka możliwość, że niektórzy nie odzyskają pieniędzy. Spotkałem się z przedstawicielem ubezpieczyciela i powiedział mi, ze ja odpowiadam do 5000 zł. Reszta to majątek firmy, który...rozwiń całość

  Jest taka możliwość, że niektórzy nie odzyskają pieniędzy. Spotkałem się z przedstawicielem ubezpieczyciela i powiedział mi, ze ja odpowiadam do 5000 zł. Reszta to majątek firmy, który prawdopodobnie zostaje sprzedawany ...zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Odpowiedzialnosc

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Panie Rafale. Mysle ze powinien Pan isc do jakiegos prawnika ktory wyjasni Panu, ze jesli majatek firmy nie pokryje dlugow, to zacznie sie windykowanie z Pana osobistego majatku.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  .

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Panie Kazimierzu, szkoda Panu 30 zł na e-sąd i trochę czasu żeby odzyskać 600 zł + dodatkowe 40€ windykacyjne dla firmy + odsetki 9,5% ? Jeśli każdy by tak myślał, to faktycznie "winni" mogą się...rozwiń całość

  Panie Kazimierzu, szkoda Panu 30 zł na e-sąd i trochę czasu żeby odzyskać 600 zł + dodatkowe 40€ windykacyjne dla firmy + odsetki 9,5% ? Jeśli każdy by tak myślał, to faktycznie "winni" mogą się spać spokojnie...
  Pozew może napisać Pan sam. Proszę zajrzec tutaj: https://antybayzone.pl.tl/Pozew-do-e_s%26%23261%3Bdu.htm
  zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Sad

  Rafał K (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Panie Kazimierzu antybayzone ma racje

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Anty

  Kazimierz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Panie Anty, Pan Prezes Rafal Kaczor odpowie przed sądem karnym bo sprawa zgłoszona na policję jest, ba nawet przed sądem gospodarczym bo jest za to odpowiedzialny. Tylko wydać kolejne pieniądze by...rozwiń całość

  Panie Anty, Pan Prezes Rafal Kaczor odpowie przed sądem karnym bo sprawa zgłoszona na policję jest, ba nawet przed sądem gospodarczym bo jest za to odpowiedzialny. Tylko wydać kolejne pieniądze by mieć odzyskanie na papierze ? Dlatego pytam czy po tych setkach tysięcy złotych czy milionach jest realna szansa odzyskania pieniędzy od Pana Rafala. Tak to wystąpię o zwrot podatku VAT po 180 dniach. Może sobie człowiek krzywdy nie zrobi wiedząc ile pieniędzy ma do oddania przez całe swoje życie zapewne. zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Osądy

  Poszkodowana (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Ja czekam na środki od Pawła znam trochę obu panów bo mieszkam dość blisko Wieliczki i jeśli już publicznie wypowiadać się na temat sprawcy to tylko w kierunku Pawła to moje zdanie. Ciekawe czy...rozwiń całość

  Ja czekam na środki od Pawła znam trochę obu panów bo mieszkam dość blisko Wieliczki i jeśli już publicznie wypowiadać się na temat sprawcy to tylko w kierunku Pawła to moje zdanie. Ciekawe czy osoby oskarżając nie winnych publicznie przeproszą po zakończeniu sprawy. Dyskusja tutaj trochę chyba wykracza poza możliwości. Sprawa dla policji to ile komu i kto ma oddać. zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Osądy

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Pisze Pani żeby nie oskarżać niewinnych. Pani wlaśnie staneła po stronie p. Prezesa. Czy gdyby jednak sąd miał inne zdanie, przeprosi Pani Wpólnika po zakończeniu sprawy? :-)


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Osądy

  Poszkodowana (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Ależ oczywiście że przeproszę. Całą jego rodzinę którą znam bo mieszkam nie daleko. Ale myślę a raczej jestem pewna że do tego nie dojdzie. Jestem z tych co walczą o prawdę. Widzę jakie auta...rozwiń całość

  Ależ oczywiście że przeproszę. Całą jego rodzinę którą znam bo mieszkam nie daleko. Ale myślę a raczej jestem pewna że do tego nie dojdzie. Jestem z tych co walczą o prawdę. Widzę jakie auta przejeżdżają do nich.... z tego co wiem to rodzina nie bardzo z nimi trzyma a jeśli mają takie bogate towarzystwo to na pewno nie odstają:D Zresztą dobrze jeszcze widzę kto prowadzi te auta.
  Więc proszę być spokojnym przeproszę jeśli będzie taka potrzeba.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kra

  Rafał K (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Witam, należy Pan niestety do osób, które nie maja pojęcia o sprawie, proszę sprawdzić krs, policja nawet twierdzi, że zostałem wrobiony, ze jestem niewinny. Może warto trochę poczytać. Nie chce...rozwiń całość

  Witam, należy Pan niestety do osób, które nie maja pojęcia o sprawie, proszę sprawdzić krs, policja nawet twierdzi, że zostałem wrobiony, ze jestem niewinny. Może warto trochę poczytać. Nie chce Pana obrażać, czy coś podobnego, ale czy pozwoliłby Pan mając 1,3 mln udziałów rządzić osobie, która ma 5000zl udziałów ? Wspólnik wyciągał gotówkę z firmy, czego nie mógł robić, gruba gotówkę. Ja dałem policji dostęp do kont i nie ma tam niczego co by dowodziło, że wyciągam coś z firmy. O czyn kilkunastu pracowników potwierdziło na policji. Warto czasami pomyśleć, zanim kogoś się osadzi. zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Panie Kaczor

  Kazimierz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Panie Prezesie, co ma wielkość wkładu do odpowiedzialności to jest Wasz podział zysku i własności w firmie. po raz kolejny pytam czy ma Pan z czego zapłacić długi, bo jest Pan za nie...rozwiń całość

  Panie Prezesie, co ma wielkość wkładu do odpowiedzialności to jest Wasz podział zysku i własności w firmie. po raz kolejny pytam czy ma Pan z czego zapłacić długi, bo jest Pan za nie odpowiedzialny jako Prezes i jedyny członek zarządu. W programie interwencja na Polsacie Pan prokurator mówił o Panu, że grozi Panu 8 lat to o jakiej niewinności Pan mówi? zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Inerwencja

  Rafal K (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Sprawa została zgłoszona na policję, o stronniczość gł.... redaktorki. Nawet do mnie nie odpisze. Interwencja tez do mnie nie odpisała. Dlaczego nie napisała o P? Ze zostały mu również postawione...rozwiń całość

  Sprawa została zgłoszona na policję, o stronniczość gł.... redaktorki. Nawet do mnie nie odpisze. Interwencja tez do mnie nie odpisała. Dlaczego nie napisała o P? Ze zostały mu również postawione zarzuty? Przypadkowo? Może ma z tego coś .... Zadam Panu pytanie, jeżeli po zakończeniu sprawy przyjedzie Pan i mnie przeprosi osobiście ? Oczywiście jak mnie uniewinnia? Czy zrekompensuje mi Pan te oszczerstwa ? Proszę się zastanowić zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  .

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Fakt.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Hipoteka

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Panie Rafale, do kogo należy budynek w Przebieczanach? Do Armatury czy do JL Development?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Budynek

  Budynrk (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Budynek chce sprzedać Jl- są ogłoszenia na oto -to chyba do nich należy.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Budynek

  Rafał K (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Z tego co wiem powinien należeć do armatury, ale pewnie już nie, podałem na policji, ze chciałbym go sprzedać, żeby oddać kasę, ale niestety nie mam do niczego dostępu


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Budynek

  AntyBayzone (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Skoro chciał Pan sprzedać budynek, to zapewne zna Pan nr księgi wieczystej. Może Pan znaleźć księgę (i właściciela ) wpisując jej nr tu:...rozwiń całość

  Skoro chciał Pan sprzedać budynek, to zapewne zna Pan nr księgi wieczystej. Może Pan znaleźć księgę (i właściciela ) wpisując jej nr tu: https://przegladarka-ekw.ms.gov.pl/eukw_prz/KsiegiWieczyste/wyszukiwanieKW?komunikaty=true&kontakt=true&okienkoSerwisowe=false Ewentualnie może Pan podać nr, sprawdzę ją dla Pana :-)zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zainteresowana

  Zainteresowana (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Witam

  A wie Pan może gdzie się sprawdza aktualny stan sprawy? albo komu postawiono zarzuty i jakie? Byłabym wdzięczna bo w tego co wiem to zarzuty mają R.K. i P.K. czego media nie podają już.......rozwiń całość

  Witam

  A wie Pan może gdzie się sprawdza aktualny stan sprawy? albo komu postawiono zarzuty i jakie? Byłabym wdzięczna bo w tego co wiem to zarzuty mają R.K. i P.K. czego media nie podają już.... chciałabym mieć pewność i wiedzieć czy jest po co sprawdzać w mediach jeśli nie podają nic o aktualnych zarzutach. Nie interesuje mnie zabawa w obwinianie kogoś tylko realna prawda.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  NAUCZYCIEL ROKU | Trwa głosowanie, można jeszcze zgłaszać kandydatów

  NAUCZYCIEL ROKU | Trwa głosowanie, można jeszcze zgłaszać kandydatów

  Gigantyczna galeria handlowa rośnie pod Krakowem [ZDJĘCIA]

  Gigantyczna galeria handlowa rośnie pod Krakowem [ZDJĘCIA]

  Posiłki w więzieniach czyli tak wygląda jadłospis skazańców [ZDJĘCIA]

  Posiłki w więzieniach czyli tak wygląda jadłospis skazańców [ZDJĘCIA]

  Bezdymna rewolucja: jak nowatorskie wyroby pomagają opornym palaczom

  Bezdymna rewolucja: jak nowatorskie wyroby pomagają opornym palaczom