Hat-trick w 19 minut! Popis Kamila Wilczka w lidze duńskiej!

krk
Kamil Wilczek zdobył trzy bramki dla Broendby w meczu przeciwko Lyngby
Kamil Wilczek zdobył trzy bramki dla Broendby w meczu przeciwko Lyngby Bartek Syta
Kamil Wilczek rozegrał kapitalny mecz w lidze duńskiej. Reprezentant Polski w pojedynku z Lyngby BK popisał się hat-trickiem. Skompletował go w 19 minut!

Kamil Wilczek od dłuższego czasu nie mógł trafić dla Broendby w ligowym spotkaniu. Ostatniego gola reprezentant Polski strzelił 27 listopada poprzedniego roku. W niedzielnym meczu przeciwko Lyngby BK 29-letni napastnik znów odpalił. Wilczek, który wyszedł w podstawowym składzie, po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się w 60. minucie. Kolejne dwa trafienia zanotował w 74. i 78. minucie. Ostatecznie Broendby zwyciężyło 3:2.

29-latek w obecnym sezonie w 26 ligowych spotkaniach zdobył 13 bramek. Były napastnik gliwickiego Piasta zaliczył też 7 asyst. Klasyfikację strzelców ligi duńskiej z 16 golami otwiera klubowy kolega Wilczka - Teemu Pukki.

Broendby Kopenhaga - Lyngby BK 3:2

Bramki: Wilczek 60, 74, 78 - J. Kjær 16, Odgaard 82

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Pod Ostrzałem GOL24

Materiał oryginalny: Hat-trick w 19 minut! Popis Kamila Wilczka w lidze duńskiej! - Gol24