Hutnik Kraków. Drugie sparingowe zwycięstwo beniaminka II ligi, tym razem w Bytomiu z Polonią

Trener Hutnika Leszek Janiczak testował kolejnych zawodników w Hutniku
Trener Hutnika Leszek Janiczak testował kolejnych zawodników w Hutniku Konrad Kozłowski
W sparingowym meczu piłkarskim II-ligowy Hutnik Kraków wygrał w Bytomiu z III-ligową Polonią 3:2. Grano trzy razy po 30 minut.

Był to drugi sparing beniaminka II ligi przed nowym sezonem. W pierwszym pokonał on na własnym boisku Siarkę Tarnobrzeg także 3:2. We wtorek nowy, trzyletni kontrakt z krakowskim klubem podpisał 18-letni pomocnik Miłosz Drąg.

Polonia Bytom - Hutnik Kraków 2:3 (0:1, 0:2)

Bramki: 0:1 Sobala 22, 0:2 Hafez 43, 1:2 Lachowski 65, 1:3 Zdebski 79, 2:3 Lachowski 82.

Hutnik: I tercja: Dul - testowany, Jaklik, testowany, Tetych - Sobala, Reczulski, Świątek, Handzlik, Wątroba - Wójcik; II tercja: Dul - Źródlewski, Kędziora, testowany, testowany - Matysek, Drąg, testowany, Linca, Kurek - Hafez; III tercja: Szewczyk - Pyciak, Styrczula, testowany, Antoniak - testowany, Maciaś, Kieliś, testowany, Zdebski - Sobolewski.