IV liga piłkarska, grupa zachodnia: wyniki meczów z 6 sierpnia

Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
W meczu inaugurującym sezon 2016/2017 grupy zachodniej małopolskiej IV ligi zespół TS Węgrzce uległ Dalinowi Myślenice 0:1. Natomiast w Stanisławiu Dolnym Sosnowianka uległa spadkowiczowi z III ligi Beskidowi Andrychów 1:3.

O wyniku starcia beniaminków zdecydował gol zdobyty w 56 min przez Konrada Malinę. Goście celebrując to trafienie wykonali "kołyskę", fetując narodziny córeczki bramkarza Konrada Kipka.

Węgrzcanie przez większość meczu, bo od 40 minuty, grali w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartkę (za faul) dostał Mateusz Czernecki. Wcześniej, po niespełna 20 minutach, nastąpiła wymuszona zmiana w bramce Węgrzc, kontuzji nabawił się Jakub Wałach.

Wyniki
TS Węgrzce - Dalin Myślenice 0:1 (0:0). Bramka: 0:1 Malina 56.

Orzeł Piaski Wielkie - Michałowianka 2:4 (1:2). Bramki: 1:0 Bruzda 11, 1:1 Cygnarowicz 26, 1:2 Sane 36, 1:3 Sane 63, 1:4 Wilk 71, 2:4 Adamczyk 80.

Unia Oświęcim - Skawinka 2:0 (1:0). Bramki: 1:0 Dudzic 34, 2:0 Praciak 86.

Sosnowianka - Beskid Andrychów 1:3

Iskra Klecza - Hutnik Nowa Huta 1:1

Pozostałe mecze 1. kolejki:
Wiślanka Grabie - Jutrzenka Giebułtów (niedziela, 17)
Proszowianka - Wiślanie Jaśkowice (niedziela, 17)
Pcimianka - Cracovia II (niedziela, 17.30)

Materiał oryginalny: IV liga piłkarska, grupa zachodnia: wyniki meczów z 6 sierpnia - Dziennik Polski