Jechał autostradą od barierki do barierki. Był kompletnie...

  Jechał autostradą od barierki do barierki. Był kompletnie pijany

  Paweł Chwał

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Jechał autostradą od barierki do barierki. Był kompletnie pijany

  ©archiwum

  Ponad dwa promile alkoholu wydmuchał na urządzeniu pomiarowym 48-letni kierowca forda transita, którego zatrzymali do kontroli na autostradzie A4 tarnowscy policjanci.
  Jechał autostradą od barierki do barierki. Był kompletnie pijany

  ©archiwum

  Zgłoszenie o poruszającym się z prędkością 130 km/h po autostradzie busie, który jechał od skrajnie lewego do prawego pasa ruchu, dyżurny tarnowskiej komendy odebrał telefonicznie od innych użytkowników drogi.

  W pogoń za jadącym pasem na Rzeszów samochodem ruszyli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Tarnowie. Zatrzymali pojazd na MOP-ie Jastrząbka. Kierowca, 48-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, z bełkotliwą mową, z trudem wytoczył się z szoferki. Badanie trzeźwości nie pozostawiło żadnych złudzeń co do tego, że jest kompletnie pijany. Szczęście, że nie doprowadził do wypadku i nie wyrządził sobie lub komuś krzywdy.

  Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości i sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym. Grozi mu za to do ośmiu lat pozbawienia wolności.

  Na domiar złego 48-latek nie posiadał prawa jazdy, a na jego koncie są już trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

  W minionym tygodniu tarnowscy policjanci zatrzymali w sumie 25 nietrzeźwych kierowców, a 10 kierowcom odebrano prawo jazdy.

  POLECAMY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:


  FLESZ: Uwaga kierowcy! Są kolejne nowe znaki  Komentarze (5)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Proszę o pomoc..

  Andrzej66 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  pomagam.pl/andrzejkulis

  bardzo proszę o pomoc

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Na jego koncie są już trzy sądowe zakazy

  cnb (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

  prowadzenia pojazdów i gość dalej jest na wolności - tak działa wymiar sprawiedliwości w tym po....ym kraju. Dostanie czwarty, piąty i siódmy zakaz, aż w końcu zabije niewinnych ludzi i dopiero...rozwiń całość

  prowadzenia pojazdów i gość dalej jest na wolności - tak działa wymiar sprawiedliwości w tym po....ym kraju. Dostanie czwarty, piąty i siódmy zakaz, aż w końcu zabije niewinnych ludzi i dopiero wtedy go ta cudaczna kasta sędziowska wsadzi do pudła. Najpierw musi zabić. Ale spróbuj podnieść krzesło w obecności Komorowskiego - idziesz do paki natychmiast. Tak wyglądają działania KASTY - kasta do wymiany. Konstytucjaaaa !zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Czyli zabieranie nic nie daje.

  author (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7

  Wnioski? Hłosta, publikacja ryja i wypominki na każdej mszy jakito uj zyje wśród nas. Inaczej kogoś zabije.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  No cooś ty

  nd (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5

  taka patologia jest pod szczególną ochroną i opieką prawa w naszym kraju. Nie można opublikować jego nazwiska, miejsca zamieszkania, numeru rejestracyjnego auta, facjaty, no po prostu nic, mogą mu...rozwiń całość

  taka patologia jest pod szczególną ochroną i opieką prawa w naszym kraju. Nie można opublikować jego nazwiska, miejsca zamieszkania, numeru rejestracyjnego auta, facjaty, no po prostu nic, mogą mu tylko zabrać prawo jazdy którego nie ma - tyle może mu zrobić ta najwspanialsza kasta sędziowska na świecie, której zazdrości nam cały świat. Do tego jeszcze UE dowaliła RODO, które w ogóle nie pozwala nawet opublikować jego adresu e-mail i telefonu. Tak właśnie działa to "prawo" - gość jest nietykalny i jest najwyższym dobrem narodowym dopóki tylko próbuje ludzi pozabijać. A jak mu się uda, wtedy może go te cudaki spróbują zamknąć. Nic tylko bronić konstytucji.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  CHłosta rzecz jasna

  author (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Sorki

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY