Klasa A Kraków grupa III. Zwierzyniecki Kraków - Tramwaj Kraków [ZDJĘCIA]

Piłka nożna. W meczu klasy A - w grupie III Kraków - Zwierzyniecki pokonał na własnym boisku Tramwaj. Zobacz, co się działo na boisku i poza nim.

Zwierzyniecki Kraków - Tramwaj Kraków 5:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Dziura 8, 2:0 Protopopov 15, 3:0 Rutkowski 35, 4:0 Dziura 75, 5:0 Dziura 85.

Zwierzyniecki: Wojciechowski - Klimas, Szmal, Stach, Kluba - Młodnicki, Protopopov (70 Gajos), Wolarek, Dziura (85 Galos) - Leśniewicz, Rutkowski (80 Skórski).

Tramwaj: Walkowiak - Tyński (70 Tekiela), Szewczyk, Juszczyk, Jaskólski, Brzeźniak, J. Osuch, Popov, Pachlowski (46 Moskal), B. Osuch - Gadocha (46 Synowiec).

Gospodarze objęli prowadzenie po strzale Dziury. Po kwadransie gry do piłki tuż przed „szesnastką” doszedł Protopopov i huknął jak z armaty, nie dając szans Walkowiakowi. Goście dobrze operowali piłką, ale to miejscowi błyszczeli skutecznością i jeszcze w pierwszej połowie Rutkowski podwyższył wynik na 3:0.

Zawodnicy Tramwaju nie potrafili odwrócić losów spotkania po przerwie, tracąc w ostatnich 15 minutach gole po uderzeniach Dziury i Modlickiego. Gospodarze zakończyli spotkanie w dziesiątkę po bezmyślnym faulu Szmala tuż przed końcem gry.