Klasa okręgowa Kraków, grupa II. Wieczysta Kraków - Błękitni Modlnica [ZDJĘCIA]

art
Wieczysta Kraków - Błękitni Modlnica
Wieczysta Kraków - Błękitni Modlnica Andrzej Wiśniewski / Polska Press
W meczu 6. kolejki w grupie II klasy okręgowej Kraków Wieczysta wygrała u siebie z Błękitnymi. Oto relacja i zdjęcia z tego spotkania.

Wieczysta Kraków - Błękitni Modlnica 4:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Gawęcki 33, 1:1 Kuciel 63 karny, 2:1 P. Słonina 65, 3:1 Guzik 90, 4:1 Pachowicz 90+3.
Wieczysta: Miśkiewicz - Frańczak, Makuch, Kalemba, Niechciał - Madejski, Fryc (65 Urbański), Gawęcki, Zieliński (60 Pachowicz), Bębenek (72 Guzik) - P. Słonina (77 Buras).

Błękitni: Bartków - Skoczykłoda (75 Kaczor), Kuciel, Pyzioł, Windys (80 M. Słonina) - K. Szumiec, Krzysztonek, Stryczek, Okarmus, Mączyński - Janowski (46 Brud).

Sędziował: Sławomir Steczko. Widzów: 400. Żółte kartki: Frańczak, Miśkiewicz.

Przed tym meczem Wieczysta, mająca w składzie wielu zawodników z doświadczeniem z ekstraklasy i I ligi, jeszcze się dozbroiła, kontraktując Michała Miśkiewicza. Były bramkarz m.in. Wisły Kraków, AC Milan, a ostatnio Korony Kielce, w debiucie sprokurował karnego (przy piąstkowaniu trafił w Mączyńskiego), po którym goście wyrównali. Ostatecznie jednak faworyt sięgnął po zwycięstwo.

Klasa okręgowa Kraków. Kibice na meczu Wieczysta Kraków - Bł...

Gospodarze w I połowie z kilku okazji wykorzystali tylko jedną (Gawęcki głową po wrzutce P. Słoniny). Po przerwie szybko odpowiedzieli na wyrównującego gola Błękitnych - P. Słonina wykończył ładną akcję Madejskiego. Resztę zrobili rezerwowi: po prostopadłych podaniach Burasa wynik podwyższyli Guzik i Pachowicz.