https://gazetakrakowska.pl
reklama
18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kolejka przed chaosem - sielankowe oczekiwanie [ZDJĘCIA]

Urszula Czochara
Pierwsi z kolejki mówili, że stoją od 1 w nocy. Do szczęścia potrzebowali tylko kanapek i śpiworka - napisała Urszula Czochara i przysłała zdjęcia kolejki po bilety na treningi zanim zaczęło się potworne zamieszanie.

Byłaś (-eś) świadkiem wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i wideo - pisz e-maila na adres [email protected]. Do Twojej dyspozycji jest też profil "Gazety Krakowskiej" na Facebooku.

"Tak to jest, jak za rozdawanie 30-40 tysięcy wejściówek za darmo bierze się punkt informacyjny pod Wawelem" - napisał @kokos na forum gazetakrakowska.pl. Podczas rozdawania biletów na treningi reprezentacji Anglii, Holandii i Włoch doszło do dantejskich scen. Słowa "chaos", "żenada" i "bydło" przewijają się w większości relacji świadków. Przeczytaj, zobacz zdjęcia i obejrzyj filmy z miejsca wydarzeń! Relacje internautów: bydło, dali ciała, koszmar [WIDEO, ZDJĘCIA]

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska