https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Kolejarze demontują elementy... nowej stacji na Zabłociu

Arkadiusz Maciejowski
Stacja Zabłocie
Stacja Zabłocie fot. Anna Kaczmarz
W ramach dobudowy torów dla Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, kolejarze z PKP PLK muszą zdemontować ściany boczne stacji na Zabłociu, która została oddana do użytku zaledwie kilka miesięcy temu. Została ona zbudowana w ramach innej inwestycji i teraz... kolejarze muszą zrobić na niej miejsce na dodatkowe tory.

Prace na stacji na Zabłociu właśnie trwają. W PKP PLK przekonują jednak, że demontowane ściany boczne, będą mogły zostać zamontowane ponownie, tylko kilka metrów dalej.

Zobacz jak postępują prace.

Zobacz także:

Kolejarze budują. Centrum Krakowa zmienia się nie do poznania

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Krakusek
Najpierw robi się nawierzchnię a potem kopie doły pod rury. Tak i teraz; najpierw z pompą oddano nową stację (wzięto pewno wysokie premie) a teraz po cichutku rozbiera się to na co niepotrzebnie poszły pieniądze
A
ANTYMATOŁ
PREZESI PKP, NIE SĄ OD MYŚLENIA, OD RACHUNKU EKONOMICZNEGO, BO TO NIE ICH KASA, A ONI SĄ Z NADANIA PARTYJENGO!!CO WIĘC SIĘ PRZEJMOWAĆ!!
E
Ech...
Albo nie - proszę spróbować skorzystać z gógla. Nie gryzie.
A
Abaqus
Bo to jest przyklad skrajnego wiec debilizmu! Zamiast skoordynowac obie inwestycje (tym bardziej ze nie od wczoraj wiadomo ze bedzie budowana druga para torow) to oni ledwo skonczyli to beda rozbierac. Ma kolei czas zatrzymal sie na komunie! Jakakolwiek logika i sensownosc dzialan dla nich nie istnieje!!
E
Ech...
Wielokrotnie tłumaczono, dlaczego jest to robione. Oraz że ten przystanek (nie stacja, przystanek) był zaprojektowany właśnie tak, aby dało się to łatwo i szybko zrobić.
Po co się przejmować konkretami, jak znów można odgrzać "sensację".
p
pinokio
Bo u nas w PRLu tak się buduje i nikomu nic do tego!Stać nas, a co...I basta!
l
lysy
Budowa Trasy Łagiewnickiej wkroczyła właśnie na teren świeżo wybudowanego parking P+R Kurdwanów...
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska