Na jarmarku wielkanocnym ustawione są 82 kioski handlowe, oferujące towar z naszego regionu i z innych miast Polski. W tegorocznej edycji jarmarku prezentują się także wystawcy z zagranicy, m.in.: z Litwy, Ukrainy, Słowacji, Węgier i Włoch. Produkty oferowane przez kupców to przede wszystkim artykuły świąteczne: stroiki, koszyki, palmy, świeczki, pisanki, ręcznie malowana porcelana, obrusy, serwetki, plecionki, wyroby z ekologicznego drewna, wałki oraz pamiątki. Można znaleźć też takie produkty, jak biżuterię z bursztynu, kierpce, koszule i kożuchy ręcznie haftowane oraz rękodzieło z Nepalu.
Na jarmarku gości stanowisko Poczty Polskiej, gdzie można nadać świąteczne kartki i listy opieczętowane okolicznościowym stemplem. Podczas wydarzenia swoje wyroby prezentują również twórcy ludowi. Kupić można m.in.: stroje ludowe, folkowe, koronki, hafty, biżuterię szydełkową, korale, wianki, opaski, serwetki, haftowane ozdoby świąteczne, rzeźby, zabawki dla dzieci, ptaki, magnesy czy pudełka ozdobne.
W ramach pomocy walczącej Ukrainie organizatorzy udostępniają bezpłatne stoisko przeznaczone dla miasta zaprzyjaźnionego – Kijowa, oraz miejsca targowe dla instytucji charytatywnych.
Dla mieszkańców Krakowa i turystów odwiedzających jarmark wielkanocny przygotowano stoiska z winem grzanym, ponczem, piwem lanym i butelkowanymi piwami regionalnymi oraz punkty małej gastronomii z polskimi potrawami z grilla, stoisko z pierogami według staropolskich receptur oraz stoisko serwujące zupy. Są też zapiekanki, szaszłyki, burgery, sery holenderskie, przyprawy i kiełbasy węgierskie, sery góralskie, węgierskie kurtoszo-kołacze, langosze, litewskie wędliny i ciemny chleb, miody i wyroby pszczelarskie, herbaty z różnych regionów świata i wiele innych. Jak co roku można odwiedzić kuźnię, w której odbywają się będą pokazy kowalstwa. Tam też można nabyć podkówkę ze swoim imieniem.
Kto nie zdążył spróbować smakołyków, (co przy obowiązujących cenach może odczuć Wasz portfel), bądź obejrzeć produktów oferowanych na stoiskach, ma ostatnią szansę. Jarmark potrwa bowiem jeszcze tylko do dziś do godziny 21.00. Wcześniej, o godzinie 14.00, będziecie mogli zobaczyć przedstawienie pt. "Tradycje i obrzędy Wielkanocne „Siuda Baba” przygotowane przez Stowarzyszenie Folklorystyczne „Teatr Regionalny” i „Teatr Po Latach”.
Wstęp na wydarzenie bezpłatny.
70 % firm wskazuje problem ze znalezieniem specjalistów

- Wędkarstwo to nie hobby, to styl życia! Najlepsze memy o wędkarzach
- Zrujnowany Kazimierz, szare Stare Miasto. Pamiętacie jeszcze taki Kraków?
- Góralskie królestwo Marty i Dawida Kubackich. W Szaflarach zbudowali piękny dom
- Te ZNAKI ZODIAKU będą obrzydliwie BOGATE
- Jakie linie tramwajowe planowane są w Krakowie w najbliższych latach? LISTA