https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Płonące znicze, kwiaty i łzy przed konsulatem Francji [ZDJĘCIA, WIDEO]

red.
Kobiety i mężczyźni, młodzi i starsi, rodziny z dziećmi... w sobotę przed konsulatem Francji na ul. Stolarskiej w Krakowie Polacy pokazali co to znaczy solidarność. Spontanicznie przychodzili, by zapalić świeczkę i złożyć kwiaty.

WIDEO: Płonące znicze i kwiaty przed konsulatem francuskim

autor: Wojciech Matusik, Gazeta Krakowska

Czytaj też:

W poniedziałek w Konsulacie Generalnym Republiki Francuskiej w Krakowie zostanie wystawiona księga kondolencyjna.

Prezydent Jacek Majchrowski apleuje o uczczenie minutą ciszy, pamięci ofiar zamachów przed odbywającymi się w Krakowie zgromadzeniami i koncertami. Przed magistratem zostaną wystawione flagi Francji przepasane kirem.

W piątek w nocy doszło do kilku strzelanin i eksplozji w Paryżu. Sprawcy uzbrojeni byli w kałasznikowy. Z najnowszych informacji wynika, że zginęły 123 osoby, 98 osób jest w stanie krytycznym. CNN nieoficjalnie pisze o 153 ofiarach śmiertelnych.

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska