Kryniczanie przegrali w pierwszej tercji

Paweł Guga
Kryniczanie przegrali mecz w pierwszej tercji. Jeszcze dobrze się mecz nie rozpoczął, jak w 24 sekundzie Dołęga pokonał Kachniarza. Co prawda gospodarze w 7 minucie wyrównali, ale bardzo szybko strzelili dwa gole w odstępie 10 sekund...

Goście nadal atakowali i wykorzystali zamieszanie w krynickiej drużynie. Trafili jeszcze Dzięgiel i Koivisto podczas gry w przewadze. Kryniczanie ambitnie walczyli do końca, ale strat nie udało się odrobić.

KTH Krynica - TKH Toruń 3:5 (1:5, 2:0, 0:0)

Bramki: 0:1 Dołęga (Marmuroiwicz, Porthen) 0.14, 1:1 Chabior (M. Kruczek, Pach) 6.19, 1:2 Winiarski (Buril, Bomastek ) 8.44, 1:3 Bomba (Dzięgiel, Jastrzębski) 8.54, 1:4 Dzięgiel (Bomba) 12.05, 1:5 Koivisto (Buril, Bomastek) 16.48, 2:5 T. Bulanda (D. Bulanda, Błażowski) 26.10, 3:5 Chabior karny 30.51.

Widzów: 700.

Sędziowali: W. Kupiec (Oświęcim) oraz M. Syniawa i T. Przyborowski (Krynica). Kary: 8 i 16 minut.

KTH: Kachniarz - Scibran, Zubek, Rajski, Horny, M. Dubel - M. Kruczek, Pach, D. Bulanda, Błażowski, T. Bulanda - Piksa, Tyczyński, D. Dubel, Chabior, Żołnierczyk oraz Myjak. Trener: Josef Dobos.

TKH: Plaskiewicz - Talga, Kubat, Marmurowicz, Porthen, Dolęga - Buril, Koseda, Bomastek, Winiarski, Koivisto - Cychowski, Liedtke, Jastrzębski, Dzięgiel, Bomba - Chrzanowski, Minge, Kuchnicki. Trener: Tadeusz Rutkowski.