https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Odwołany wojewoda małopolski, Piotr Ćwik, żegna się wpisem na Facebooku [13.08.]

(MM)
Opracowanie:
Takim zdjęciem opatrzył były wojewoda podziękowania dla osób, z którymi przyszło mu współpracować
Takim zdjęciem opatrzył były wojewoda podziękowania dla osób, z którymi przyszło mu współpracować Facebook/profil Piotra Ćwika
Były już wojewoda małopolski Piotr Ćwik w środę zamieścił w mediach społecznościowych swoje zdjęcie "w cywilu" i podziękowania. "Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, z którymi dane mi było współpracować przez ostatnie lata, najpierw jako wice, a następnie wojewodzie małopolskiemu!" - napisał Ćwik na Facebooku. Przypomnijmy, że został on odwołany z funkcji wojewody w piątek wieczór, gdy akurat szedł w pielgrzymce do Częstochowy.

FLESZ - Szczepionka na COVID dostępna jeszcze w tym roku?

Piotr Ćwik żegna się zdjęciem z gabinetu w urzędzie. Byłemu wojewodzie w komentarzach pod jego wpisem wzajemnie dziękują osoby, z którymi współpracował przez te lata. Padają pytania o powody odwołania.

Oto pełna treść wpisu Piotra Ćwika na jego profilu na Facebooku:

"Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, z którymi dane mi było współpracować przez ostatnie lata, najpierw jako wice, a następnie wojewodzie małopolskiemu! To były dobre dni i dobry czas dla naszego województwa.
W sposób szczególny dziękuję wszystkim Państwu Dyrektorom i Pracownikom Małopolski Urząd Wojewódzki! Świetny zespół ludzi szczerze oddanych swojej pracy!
Dziękuję szefom jednostek administracji zespolonej, komendantom służb mundurowych, wszystkim z którymi dane mi było się spotkać i wspólnie działać dla dobra ludzi!
Słowo podziękowania także dla wszystkich małopolskich Samorządowców, zatroskanych o swoje małe Ojczyzny!
To był piękny czas służby dla Polski!!!"

Nowym wojewodą małopolskim jest Łukasz Kmita, 35-letni działacz Prawa i Sprawiedliwości z Olkusza.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Świat żegna Franciszka. Tłumy wiernych na Placu św. Piotra

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

l
luzik

Nic nie trwa wiecznie, czas opuścić publiczne koryto...

k
krakus

Jeśli jakaś mądrala ma pewność i dowody na zachowania- o których napisała- autor gggg- to ma obowiązek zgłosić organom. W innym wypadku to ponura złośliwość a może i leczenie własnego kompleksu.

S
Sokular

POWODZENIA na nowej drodze.Istnieje też życie pozaurzędowe.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska