Paweł Brożek: Nie zasłużyliśmy na wygraną

(bk)
Paweł Brożek nie strzelił bramki w derbach Krakowa. W drugiej połowie napastnik Wisły był mocno osamotniony w ataku, bo drużyna “Białej Gwiazdy” głównie się broniła przed nacierającą Cracovią.

- Nie zasłużyliśmy na wygraną - powiedział szczerze Paweł Brożek. - Bardzo dużo sił kosztowała nas pierwsza połowa i trochę chcieliśmy przeczekać początek drugiej części. Wiedzieliśmy, że Cracovia musi zaatakować. Tak się stało, a my nie potrafiliśmy na to odpowiedzieć. Nie wiem dlaczego tak się stało.

W pierwszej połowie dominowaliśmy, potrafiliśmy sobie stworzyć kilka sytuacji, a Cracovia nie miała żadnej. W drugiej części już tylko walczyliśmy, a nie graliśmy w piłkę. Powtarzaliśmy sobie przed meczem, że przyjeżdżamy na Cracovię grać w piłkę, a nie tylko ją kopać. Niestety, w drugiej części tylko ją kopaliśmy.

Derby Krakowa 2013. Cracovia Wisła 1:1. Najlepszy piłkarz - głosuj w plebiscycie

Derby Krakowa 2013: kilkanaście osób zatrzymanych [ZDJĘCIA]

Derby Krakowa 2013: Przemarsz kibiców Wisły [ZDJĘCIA]

Derby Krakowa 2013: Kibole Cracovii spalili szalik Wisły na Rynku Głównym [ZDJĘCIA]

Derbowa mobilizacja. Kibice Cracovii w drodze na stadion [ZDJĘCIA, WIDEO]

Derby Krakowa 2013: kibicom puszczały nerwy. Interweniowała ochrona i policja [ZDJĘCIA]

Możesz wiedzieć więcej!Kliknij, zarejestruj się i korzystaj już dziś!