PIŁKARSKA KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW. Zmiany kadrowe w klubach przed rundą wiosenną 2017

(ART, AJH, ADOM)
Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Kto przyszedł, kto odszedł, gdzie zmienił się trener?

GRUPA I

BŁĘKITNI MODLNICA
Przybyli:
Bartosz Baran (99, P, Garbarnia Kraków juniorzy), Beytullah Bicen (O, 94, Arhavispor, Turcja), Piotr Góral (93, P, Sportowiec Modlniczka), Jakub Maciejaszek (99, B, Prądniczanka juniorzy), Adrian Musiał (98, O, Progres Kraków),

Ubyli: Daniel Kuciel (wyjazd zagraniczny), Kamil Mrózek (nie wznowił treningów).

BOLESŁAW BUKOWNO
Przybyli:
trener Artur Szczypciak, Michał Duch (82, O, wznowił treningi), Tomasz Jarosz (88, N, Olkusz), Bartłomiej Kaczmarczyk (80, O, Dłubnia Jangrot), Wojciech Kiełkowski (97, P, Pogoń Ruda Śląska), Kamil Kowalski (98, O, Victoria Jaworzno), Marek Mól (87, P, Przemsza Klucze),Daniel Przybyła (85, P, Dłubnia Jangrot), Karol Rejnowicz (93, O, wznowił treningi), Alan Stopa (2001, P, z juniorów).

Ubyli: grający trener Madrin Piegzik, Mateusz Adamczyk, Sebastian Tryfanów (nie wznowili treningów).

GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW
Przybyli:
Patryk Ciesielski (97, P, Start Krasnystaw), Sebastian Mrózek (93, N, Bronowianka Kraków).

Ubył: Jakub Rajca (Niedźwiedź).

LEŚNIK GORENICE
Przybyli:
Oskar Czopek (95, O, Sławęcice), Tomasz Jedynak (79, N, Olkusz), Tomasz Kardynał (90, O, Piliczanka), Mateusz Kuzak (98, P, Zagłębie Sosnowiec), Jakub Pęgiel (2000, B, Promień Przeginia), Mateusz Sosnowski (93, P, MKS Lędziny), Damian Wilczkiewicz (96, P, MKS Lędziny), Adrian Zysk (91, O, Olkusz), Adrian Żurek (97, P, Nadwiślan Góra).

Ubyli: Dawid Byczek (Spójnia Osiek-Zimnodół), Paweł Kondek (nie wznowił treningów).

KS OLKUSZ
Przybyli:
Maciej Kasprzyk (95, O, Spójnia Osiek-Zimnodół), Dawid Smolarczyk (94, P, Granat Skarżysko-Kamienna), Arkadiusz Żak (89, P, Spójnia).

Ubyli: Tomasz Jarosz (Bolesław Bukowno), Robert Szczypciak (wyjazd zagraniczny), Tomasz Jedynak, Adrian Zysk (obaj Leśnik Gorenice).

ORZEŁ IWANOWICE
Przybyli:
trener Paweł Byrski (był zawodnikiem), Grzegorz Fundament (99, B, Hutnik Kraków), Michał Łuciów (96, P, Koniczynka Ocice), Gor Sargsyan (97, P, Hutnik), Adrian Siatka (93, O, Hutnik).

Ubyli: trener Leszek Janiczak (Hutnik Kraków), Jakub Adamski, Paweł Kwiatkowski, Andrzej Seweryn (nie wznowili treningów), Piotr Antas (Sokół Kocmyrzów), Rafał Strojek (Halniak Maków Podhalański), Maciej Szcześniewski (Pogoń Miechów).

PILICZANKA PILICA
Przybyli:
Mateusz Hys (86, O, Dłubnia Jangrot), Rafał Kowal (83, N, wznowił treningi), Piotr Karpała (2000, P, z rezerw).

Ubył: Tomasz Kardynał (Leśnik Gorenice)

POGOŃ MIECHÓW
Przybyli:
trener Sławomir Świeca, Maciej Halejak (96, O, Victoria Woźniki), Maciej Szcześniewski (92, B, Orzeł Iwanowice), Koulaty Thiam (89, N, Iskra Głogoczów), Daniło Ostrogołow (95, P, Podilla Chmielnicki).

Ubyli: trener Radosław Kolański; Roman Antos, Bartłomiej Kania, Michał Mach, Dawid Paczyński, Tomasz Piwowarski, Paweł Szymanek (nie wznowili treningów), Wojciech Jelonkiewicz (Niedźwiedź), Arkadiusz Krawiec (Pogoń Wronin), Sławomir Radziszewski (Jawornik Gorzków) Paweł Sowa (Wierzbowianka), Patryk Zielonka (Spartak Charsznica).

PRĄDNICZANKA KRAKÓW
Przybyli:
Sebastian Herbuś (96, O, Łagów), Jakub Maniara (97, O, Nida Sobków), Krzysztof Morański (95, B, wolny transfer), Marek Nawój (96, O, Igros Krasnobród), Piotr Niestój (97, O, Korona Kielce), Krzysztof Sadowski (93, N, Nawoj Nawojowa), Łukasz Sędłak (95, P, Igloopol Dębica), Martin Szwiec (89, B, Blauberen), Tomasz Żerdecki (93, O, Bronowianka).

Ubyli: Przemysław Jewuła (wyjazd zagr.), Konrad Stępień, Łukasz Zawalonka (obaj Błękitni Bodzanów).

PRZEBÓJ WOLBROM
Przybył:
trener Michał Kordaszewski (był zawodnikiem).

Ubyli: trener Tomasz Kulawik (Olimpia Zambrów), Krzysztof Osmenda (nie wznowił treningów).

PRZEMSZA KLUCZE
Przybyli:
Andrzej Barczyk (72, N, wznowił treningi), Daniel Jachimowicz (92, P, Laskowianka), Maciej Jurkiewicz (2000, O, z juniorów), Aleksander Szatan (97, B, Strumyk Zarzecze).

Ubyli: Grzegorz Jurczyk (kontuzja, jest trenerem), Jakub Kulanty, Damian Mucha, Paweł Ryza (nie wznowili treningów), Marek Mól (Bolesław Bukowno), Kamil Paluch (kontuzja).

SOKÓŁ KOCMYRZÓW
Przybyli:
Piotr Antas (86, P, Orzeł Iwanowice), Mateusz Lebiest (97, P, Strażak Kokotów), Krzysztof Zięba (96, O, Zawisza Sulechów).

Ubyli: Maciej Batko (Błękitni Bodzanów), Michał Nowak (Zieleńczanka), Marcin Wąs (Targowianka).

SPÓJNIA OSIEK-ZIMNODÓŁ
Przybyli:
Dawid Byczek (96, O, Leśnik Gorenice), Wojciech Niemczyk (94, P, Laskowianka).

Ubyli: Maciej Kasprzyk, Arkadiusz Żak (obaj KS Olkusz).

ZIELEŃCZANKA ZIELONKI
Przybyli:
trener Grzegorz Mazur (z juniorów), Dawid Feluś (92, P, wznowił treningi), Dariusz Nowak (89, N, Gwardia Warszawa), Michał Nowak (95, O, Sokół Kocmyrzów), Marek Pęcak (93, P, wznowił treningi), Mateusz Zawiślak (98, B, z juniorów), Janusz Żyborski (96, O, wznowił treningi).

Ubył: trener Michał Żywczak (został jako zawodnik).

GRUPA II

AKADEMIA PIŁKARSKA KMITA ZABIERZÓW
Przybyli:
Łukasz Kominiak (90, O, Świt Nowy Dwór Maz.), Grzegorz Ławrowski (86, P, Solne Miasto Wieliczka), Dmytro Pikuljiak (92, P, Medynia), Andrij Szyjan (92, N, Medynia).

Ubyli: Łukasz Szymański (Wieliczanka), Konrad Świerk (Zelków).

BOREK KRAKÓW
Przybyli:
Jakub Isaid (91, B, Tramwaj Kraków), Maciej Kwiecień (94, N, Zielonka Wrząsowice), Piotr Piaskowski (84, P, Dąbski Kraków), Kamil Seweryn (2001, P, z juniorów), Bartosz Żak (98, z juniorów).

Ubyli: Krzysztof Banach, Piotr Banach (obaj Dalin Myślenice), Konrad Hajto (Libertów), Patryk Perlikowski (Sportowiec Modlniczka), Maciej Zając (nie wznowił treningów).

BRONOWIANKA KRAKÓW
Przybyli:
Krzysztof Janowski (93, O, Wisła Wielka), Bartłomiej Markowicz (2000, B, z juniorów), Maciej Skawina (91, N, MKS Kańczuga), Ihor Smoliarczuk (89, O, Dniepr Dniepropietrowsk).

Ubyli: Jakub Kowalski (Sokół Rybna), Damian Janiszewski (Voyager Łużna), Sebastian Mrózek (Grębałowianka Kraków), Mateusz Stachurski (Podgórze Kraków), Tomasz Żerdecki (Prądniczanka Kraków).

CLEPARDIA KRAKÓW
Przybyli:
Tadeusz Dziarmaga (2000, P, z juniorów), Kacper Gajda (2000, N, z juniorów), Kamil Sobecki (92, P, Hejnał Kęty), Maciej Szkodny (2000, B, z juniorów), Anton Tkaczenko (90, P, Bratniak Kraków).

Ubyli: Dawid Lefek, Karol Styrcz, Jędrzej Zegarek (nie wznowili treningów).

GARBARNIA II KRAKÓW
Przybyli:
Jakub Bem (96, O, Ursus Dachnów), Adrian Stępień 96, O, Spartakus Daleszyce).

Ubyli: Piotr Englert, Łukasz Litwin, Patryk Szeląg (nie wznowili treningów), Hubert Pachowicz (Proszowianka), Szymon Palczewski (Świt Krzeszowice).

W rezerwach mogą grać też zawodnicy z I drużyny i zespołów młodzieżowych.

ISKRA RADWANOWICE
Przybyli:
Radosław Chciuk (94, P, Liszczanka Liszki), Dominik Labzik (97, O, Kuźnia Ustroń), Paweł Markowski (93, P Sportowiec Modlniczka), Michał Tazbir (91, O, wolny transfer).

Ubyli: Krzysztof Chromiec (Nadwiślan Kraków), Arkadiusz Guściora (kontuzja), Szczepan Tucharz (Płomień Jerzmanowice).

KASZOWIANKA KASZÓW
Przybył:
Tomasz Grzesiak (Solne Miasto Wieliczka).

Ubył: Michał Dachowski (nie wznowił treningów).

NADWIŚLAN KRAKÓW
Przybyli:
Krzysztof Chromiec (91, P, Iskra Radwanowice), Emanuel Kuziel (95, P, Dąb Paszkówka), Andrzej Polachow (97, O, Sokół Kolbuszowa), Sebastian Urbański (83, O, Czarni Grzegorzowice),

Ubył: Michał Stolarz (nie wznowił treningów).

PIAST WOŁOWICE
Przybyli:
Marcin Gala (91, N, Nadwiślan Rusocice), Jakub Kucharz (2001, B, z juniorów).

Nikt nie ubył.

PODGÓRZE KRAKÓW
Przybyli:
Sebastian Bator (93, P, Wisła Szczucin), Patryk Mleczko (91, B, wolny transfer), Krystian Pietrzak (Wolni Kłaj, O, 91), Mateusz Stachurski (90, P, Bronowianka Kraków), Mateusz Szypuła (97, P, Płomień Trzydnik Duży), Patryk Zygmunt (97, P, Granat Skarżysko-Kamienna), Michał Żerdecki (97, P, Płomień Trzydnik Duży).

Ubył: Jerzy Urban (LKS Rudnik).

PROKOCIM KRAKÓW
Przybyli:
Michał Dolczak (91, O, powrót po kontuzji), Michał Filarski (99, P, z juniorów).

Ubył: Arkadiusz Dziedzic (nie wznowił treningów).

ŚWIT KRZESZOWICE
Przybyli:
Michał Kot (99, P, powrót po kontuzji), Grzegorz Krzysiak (83, N, wznowił treningi), Adrian Nowak (89, P, Skawinka Skawina), Szymon Palczewski (96, N, Garbarnia II), Mateusz Śliwiński (91, O, Skawinka).

Ubyli: Damian Kobierecki, Andrzej Kryczek, Jakub Obodziński, Jakub Walas (nie wznowili treningów), Krystian Kowalczyk (kontuzja), Przemysław Pałka (Tęcza Tenczynek).

TĘCZA PIEKARY
Przybyli:
Radosław Cierpioł (93, B, wolny transfer), Paweł Florian (88, P, rezerwy), Łukasz Jaskowski (2001, P, z juniorów), Dawid Karcz (88, P, Gwiazda Brzegi), Daniel Pietruszka (96, P, Wieczysta Kraków).

Ubył: Tomasz Kielar (nie wznowił treningów), Paweł Jaskowski (Lotnik Kryspinów).

WISŁA JEZIORZANY
Przybyli
: trener Mariusz Szarek, Marcin Fudali (93, P, Targowianka), Wojciech Solecki (99, P, wznowił treningi), Rafał Strojek (97, Targowianka, N).

Ubyli: trener Marcin Królik, Szymon Szklarz (nie wznowił treningów), Mateusz Zając (Relaks Wysoka).

GRUPA III

CZARNI STANIĄTKI
Przybyli:
Łukasz Adamczyk (92, P, Orzeł Piaski Wielkie), Piotr Przybyś (96, B, Michałowianka).

Ubyli: Michał Kaczmaryk (Orzeł Nowa Wieś), Kamil Tomasik (Dąb Zabierzów Bocheński).

GDOVIA GDÓW
Przybyli:
Kacper Bułat (93, P, KS Tymbark), Sławomir Kącki (94, N, Tarnavia).

Ubyli: Mateusz Rojek (Radziszowianka), Adrian Wieciech (nie wznowił treningów).

GOŚCIBIA SUŁKOWICE

Nikt nie przybył.

Nikt nie ubył.

GÓRNIK WIELICZKA
Przybyli:
Kamil Jeleń (89, P, Solne Miasto Wieliczka), Maciej Kłys (2000, P, z juniorów), Kacper Makówka (91, P, Tramwaj Kraków), Kamil Polus (2000, O, z juniorów), Daniel Ptak (2000, P, z juniorów), Kamil Rembecki (2000, N, z juniorów), Hubert Świerczyński (2000, B, z juniorów).

Ubyli: Filip Jasiołek (Węgrzcanka Węgrzce Wielkie), Sebastian Klimczyk (Dziecanovia Dziekanowice), Dariusz Mielec, Karol Nędza (nie wznowili treningów, zostali w klubie jako trenerzy grup młodzieżowych).

KARPATY SIEPRAW
Przybyli:
Konrad Komperda (90, O, wznowił treningi), Szymon Matoga (94, O, Jordan Zakliczyn),

Nikt nie ubył.

LKS MOGILANY
Przybyli:
Mikołaj Baran (98, N, z juniorów), Bartosz Gubała (98, P, Garbarnia Kraków), Konrad Najder (99, B, z juniorów).

Ubył: Jerzy Anton (Skawinka Skawina).

ORZEŁ MYŚLENICE
Przybyli:
Davlat Kurmazenko (2000, B, nowo zgłoszony), Łukasz Serafin (99, O, z juniorów), Michał Szafrański (2000, B, z juniorów), Piotr Sraga (99, P, z juniorów).

Ubyli: Dominik Górka, Witold Kubala, Łukasz Święch (nie wznowili treningów), Ołeksandr Jacenko (Escola Varsovia).

PASTERNIK OCHOJNO
Przybyli:
Wojciech Brożek (2002, N, Akademia Futbolu Ochojno), Patryk Myśków (2002, P, AF Ochojno), Kamil Ostafin (2002, O, AF Ochojno), Oskar Szczurek (2002, P, AF Ochojno), Krzysztof Tomana (2002, P, AF Ochojno).

Ubył: Jonatan Niepogoda (Wrzosy Osieczany).

RABA DOBCZYCE
Przybyli:
Filip Błaszczyk (99, P, z juniorów), Kamil Grandys (2001, N, z juniorów), Patryk Grandys (2001, P, z juniorów), Krystian Kubiński (2001, O, z juniorów), Michał Ruman (82, B, powrót po kontuzji).

Ubyli: Błażej Mazurkiewicz (Orzeł Nowa Wieś), Maciej Piwowarczyk (nie wznowił treningów).

LKS RUDNIK
Przybyli:
trener Mateusz Płonka (z rezerw), Krzysztof Bogacz (85, O, Sokół Przytkowice), Piotr Chmielik (83, N, wznowił treningi), Jarosław Frączek (91, P, z rezerw), Dawid Gielata (96, P, Strzelec Budzów), Jerzy Urban (71, O, Podgórze Kraków).

Ubyli: grający trener Piotr Gaździcki, Bartosz Bargieł (Kalwarianka), Michał Listwan (nie wznowił treningów).

TARGOWIANKA TARGOWISKO
Przybyli:
trener Marcin Kossak (był zawodnikiem), Krzysztof Chróściel (78, P, Wolni Kłaj), Jarosław Chryczyk (85, P, Wolni Kłaj), Krystian Goryczka (2000, O, z juniorów), Dariusz Janiszyn (89, P, Strażak Kokotów), Kamil Kucabiński (87, P, Słomniczanka), Dominik Prytko (86, N, wznowił treningi), Marcin Wąs (82, P, Sokół Kocmyrzów), Tomasz Wolak (84, O, Dziecanovia).

Ubyli: trener Piotr Gruszka (Nadwiślanka Nowe Brzesko), Marcin Fudali, Rafał Strojek (obaj Wisła Jeziorzany), Piotr Konieczny (nie wznowił treningów).

TEMPO RZESZOTARY
Przybył:
Jakub Bereta (98, B, Progres Kraków).

Ubył: Filip Kaczor (nie wznowił treningów).

WIELICZANKA WIELICZKA
Przybyli:
Rafał Bieda (81, O, Śledziejowice), Kamil Gawlik (P, GKS Drwinia), Łukasz Szymański (81, P, AP Kmita Zabierzów), Patryk Tatara (96, N, Błękitni Bodzanów), Łukasz Żurek (84, B, Węgrzcanka).

Nikt nie ubył.

WOLNI KŁAJ
Przybyli:
trener Henryk Szymanowski, Marcin Dębowski (94, P, wznowił treningi), Mateusz Kukieła (94, P, wznowił treningi), Michał Lisowski (89, N, Raba Książnice), Mateusz Łach (95, N, wznowił treningi), Maciej Łysek (94, N, wznowił treningi), Rafał Łysek (95, P, wznowił treningi),

Ubyli: trener Wojciech Rajtar, Krzysztof Chróściel, Jarosław Chryczyk (obaj Targowianka), Rafał Flasiński (nie wznowił treningów), Robert Kawulka (Orkan Szczyrzyc), Krystian Pietrzak (Podgórze Kraków) Tomasz Szmalec (Granat Skarżysko-Kamienna), Artur Wójcik (Partyzant Dojazdów).

B - bramkarz, O - obrońca, P - pomocnik, N - napastnik

Sportowy24.pl w Małopolsce

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Materiał oryginalny: PIŁKARSKA KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW. Zmiany kadrowe w klubach przed rundą wiosenną 2017 - Dziennik Polski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3