PLH: porażka Cracovii z wiceliderem

pb
W meczu 37. kolejki Polskiej Ligi Hokeja Comarch Cracovia nie sprostała JKH GKS Jastrzębie przegrywając 3:7. "Pasy" dla wicelidera tabeli były równorzędnym przeciwnikiem jedynie przez pół godziny gry.

Cracovia bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie albowiem już w 3 minucie prowadziła po trafieniu Josefa Fojtika. Co prawda 10 minut później goście wygrywali już 3:1 ale ambitnie grające "Pasy" zdołały wyrównać. To jednak wszystko na co było stać krakowian. Wiceliderzy ligi dołożyli kolejne cztery bramki i pewnie wygrali spotkanie.

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 3:7 (2:3, 1:3, 0:1).
Bramki: 1:0 Josef Fojtik (3), 1:1 Bartosz Dąbkowski (5), 1:2 Mateusz Danieluk (9), 1:3 Damian Kapica (11), 2:3 Josef Fojtik (19), 3:3 Aron Chmielewski (25), 3:4 Damian Kapica (29), 3:5 Richard Kral (37), 3:6 Radek Prochazka (38), 3:7 Richard Bordowski (46).
Kary: Comarch - 6; JKH GKS - 8 minuty. Widzów 900.