Posypały się medale w Krakowskim Centrum Taekwondo na Polish Open Cup [ZDJĘCIA]

Aneta Żurek
Podczas jednej z najważniejszych imprez Taekwon-do Polish Open Cup odbywającej się w Opolu, zawodnicy Krakowskiego Centrum Taekwon-do wywalczyli sobie 71 medali, w tym aż 30 złotych krążków, 24 srebrnych i 17 brązowych. Co dało klubowi drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. Najlepszą zawodniczką wśród młodzików została Stefania Kotowicz zdobywając 4 złote krążki. W kategorii kadetów, najlepszym zawodnikiem został Mikołaj Chrząszcz z trzema złotymi medalami. Najlepszym juniorem został Michał Klimek, z trzema złotymi krążkami na koncie. Klub reprezentowało 43 zawodniczek i zawodników. Zawodnicy rywalizowali we wszystkich kategoriach wiekowych. Na matach można było zobaczyć dzieci, młodzików, kadetów, juniorów i seniorów. Zawodnicy startowali w konkurencjach: układów formalnych, technikach specjalnych, technikach szybkościowych, walkach „soft-stick” oraz walkach semi-contact i light-contact. W zawodach wzięło udział 349 taekwondzistów z 16 klubów z całej Polski. Zobaczcie zmagania najlepszych zawodników Taekwon-do na naszych zdjęciach.