https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Reprezentacja. Co słychać u naszych rywali? Arabia Saudyjska wygrała z Macedonią Płn. w meczu towarzyskim

Piotr Rzepecki
Opracowanie:
Szymon Starnawski
Reprezentacja. Piłkarze Arabii Saudyjskiej, grupowi rywale Polaków w Mistrzostwach Świata w Katarze, wygrali z Macedonią Północną 1:0 w towarzyskim meczu w Abu Zabi. Bramkę w 87. minucie zdobył Saleh Al-Shehri.

Arabia Saudyjska tym samym przerwała serię czterech meczów bez strzelonego gola. We wcześniejszych towarzyskich spotkaniach przegrała po 0:1 z Kolumbią i Wenezuelą, a bezbramkowo zremisowała z Ekwadorem i USA.

Przed mistrzostwami świata podopieczni francuskiego trenera Herve'a Renarda rozegrają jeszcze cztery mecze kontrolne: z Albanią, Hondurasem, Islandią i Panamą.

Mundial Arabia Saudyjska zacznie od spotkania z Argentyną 22 listopada. Cztery dni później zmierzy się z Polską, a rywalizację w grupie C zakończy 30 listopada meczem z Meksykiem.(PAP)

wkp/ pp/

REPREZENTACJA w GOL24

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Magazyn Gol24: Ostatnia prosta Ekstraklasy i finał Ligi Konfederacji

Wybrane dla Ciebie

Najlepsze książki na Dzień Dziecka dla młodych czytelników

Najlepsze książki na Dzień Dziecka dla młodych czytelników

Fortepian za prawie 130 tys. zł już stoi nad Bagrami. Każdy będzie mógł na nim zagrać

Fortepian za prawie 130 tys. zł już stoi nad Bagrami. Każdy będzie mógł na nim zagrać

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska