Sądeczanki gorsze o jedną bramkę

Remigiusz Szurek
Tamara Smbatian rzuciła w Jeleniej Górze siedem bramek
Tamara Smbatian rzuciła w Jeleniej Górze siedem bramek Adrian Maraś
W meczu superligi piłkarek ręcznych o miejsca 7.-12. Olimpia-Beskid Nowy Sącz przegrała na boisku KPR Jelenia Góra 26:27.

W spotkaniu sąsiadów w tabeli walka toczyła się cios za cios. W ekipie gości punktowały zwłaszcza Smbatian i Leśniak. W drugiej połowie dwie sądeczanki, w wyniku gradacji kar, dostały czerwone kartki. Osłabiona drużyna w 59 minucie jeszcze remisowała, ale ostatecznie przegrała jedną bramką.

Po tej porażce zespół z Nowego Sącza nadal zamyka tabelę grupy spadkowej. Do KPR Jelenia Góra traci dwa punkty.

KPR Jelenia Góra – Olimpia-Beskid Nowy Sącz 27:26 (13:13)