Nasza Loteria

Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo. Polacy już nie skaczą w Norwegii RAW AIR. Trondheim - transmisja ONLINE, TV LIVE [aktualizacja 12.03]

Krzysztof Kawa
Krzysztof Kawa
Skoki narciarskie dzisiaj - WYNIKI na żywo. Kto wygra skoki w turnieju RAW AIR?
Skoki narciarskie dzisiaj - WYNIKI na żywo. Kto wygra skoki w turnieju RAW AIR? Andrzej Banas / Polska Press
Skoki narciarskie dzisiaj - WYNIKI na żywo. Kto wygra skoki w cyklu turniejów RAW AIR? Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła skaczą w Norwegii, gdzie w dniach 6 marca - 15 marca odbywa się maraton konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Przejdź do relacji online i wyników poniżej.

SKOKI NARCIARSKIE TRONDHEIM ONLINE. TRANSMISJA LIVE, WYNIKI RAW AIR NA ŻYWO

Decyzją FIS sezon skoków w związku z koronawirusem został zakończony. Kamil Stoch wygrał cykl Raw Air, a Stefan Kraft zdobył Puchar Świata. Dawid Kubacki czwarty w klasyfikacji końcowej PŚ.

Skoki na żywo Trondheim 11.03
Ryoyu Kobayashi przed Piotrem Żyłą (obaj po 135 m) - tak wyglądała czołówka środowego prologu przed czwartkowym konkursem w Trondheim. Dawid Kubacki miał 127 m i był 9., a tuż za nim uplasował się Kamil Stoch (129 m). Zakwalifikowali się także Aleksander Zniszczoł, Jakub Wolny, Maciej Kot i Paweł Wąsek.

Groźny upadek zanotował walczący ze Stochem o premię w cyklu Raw Air Stephan Leyhe.

Czołówka Raw Air po prologu w Trondheim 11.03

 • Stoch 1161,9
 • Kobayashi 1154,5
 • Lindvik 1154,3
 • Jelar 1151,9
 • Leyhe 1149,0

Karawana skoczków przenosi się do Trondheim, gdzie w dniach 11-12 marca odbędą się kolejne kwalifikacje i konkurs Pucharu Świata. Poniżej szczegółowy program, transmisje telewizyjne w TVP, TVP Sport oraz Eurosporcie i Eurosport Player. U nas relacje online na żywo.

Skoki na żywo TRONDHEIM 11-12.03
11 marca 17:30 — kwalifikacje mężczyzn
11 marca 20:00  — kwalifikacje kobiet
12 marca 17:00  — konkurs mężczyzn 
12 marca 20:00  — konkurs kobiet (FINAŁ Raw Air)

SKOKI NARCIARSKIE WYNIKI na żywo - KWALIFIKACJE I KONKURSY skoków LILLEHAMMER 9-10 marca 2020 RAW AIR transmisja online live

Skoki na żywo Lillehammer wyniki 2. konkursu 10 marca 2020
36. wygrana Kamila Stocha w zawodach Pucharu Świata! Skoczek z Zębu świetnie spisał się w drugim konkursie w Lillehammer, dystansując konkurencję. Polak skakał stylowo i daleko - 139,5 m w drugiej próbie. I zarazem objął prowadzenie w łącznej klasyfikacji Raw Air. O 0,7 pkt wyprzedza Stephana Leyhe.

Kamil Stoch dla TVP: Życie napisało bardzo dobry film. Zacząłem od średniego skoku w kwalifikacjach, a potem było coraz lepiej. Emocje są bardzo pozytywne, ale staram się je tłumić, bo nie chcę, by energia ze mnie uleciała. Jeszcze trochę konkursów zostało

Dawid Kubacki kończy rywalizację w Lillehammer na miejscu 8., bo drugi skok był niewystarczająco długi.

Seria 1. Świetnie spisali się liderzy Biało-Czerwonych w pierwszej próbie w Lillehammer. Dawid Kubacki zapomniał o koszmarach i z dobrą notą za 134,5 m zajmował drugie miejsce, tuż za Słoweńcem Timi Zajcem (139 m). Niewiele słabszy był Kamil Stoch (131,5 m), a na pochwały zasłużył też Piotr Żyła, bo przecież 11. lokata (129 m) jest dobrym prognostykiem przed finałową serią. Zakwalifikował się do niej również 26. Maciej Kot (122 m). Zabraknie Pawła Wąska i Jakuba Wolnego. Kiepsko spisali się walczący o Kryształową Kulę Stefan Kraft (24.) i Karl Geiger (22.). Skoki na żywo.

Skoki na żywo Lillehammer wyniki kwalifikacji 10 marca 2020
We wtorek 10 marca drugi konkurs w Lillehammer. Kwalifikacje przewidziano na godzinę 15.45. Na starcie staje pięciu Polaków na czele z Kamilem Stochem, który świetnie czuje się na olimpijskim obiekcie i wykona drugą próbę wskoczenia na podium.

Skoki na żywo Lillehammer wyniki 10 marca 2020
Ważne, że zwycięstwo Kamila Stocha dało mu zarazem prowadzenie w klasyfikacji Raw Air. Teraz skoczków czekają zawody w Trondheim - kwalifikacje już jutro.

Poznaj piękną żonę skoczka Macieja Kota. Na Instagramie Agni...

W prologu do konkursu z Polaków najpierw zakwalifikowali się Paweł Wąsek (123 m) i Jakub Wolny (122 m). Następnie Maciej Kot, który przebudził się skokiem na odległość 130,5 m. Pół metra mniej miał Kamil Stoch. Niewiele, bo rywale osiągali nawet 140 m, a wyniki liczą się do klasyfikacji Raw Air, w której Polak przed kwalifikacjami był 4.

Co jednak powiedzieć o 115,5 m Dawida Kubackiego? To wynik znacznie poniżej możliwości skoczka z Szaflar. Choć prawdą jest, że warunki były niesprzyjające. Nieoczekiwanie wygrał Norweg Robin Pedersen (140 m). przed Niemcem Stephanem Leyhe i Norwegiem Robertem Johanssonem. Początek konkursu o godz. 17. Skoki na żywo.

Skoki na żywo Lillehammer wyniki 9-10 marca 2020
Seria 1. To był kapitalny skok! 135 metrów dało Kamilowi Stochowi nie tylko drugie miejsce na półmetku konkursu w Lillehammer, ale i pozycję lidera w cyklu Raw Air. Polak przegrywał po pierwszej serii jedynie z Niemcem Marcusem Eisenbichlerem, obu gonił Japończyk Ryoyu Kobayashi. Na 12. lokatę wskoczył rewelacyjny do tej pory Austriak Stefan Kraft. Skoki na żywo.

Inni nasi reprezentanci? Słabo. Piotr Żyła był 21., a Dawid Kubacki 28. po pierwszej serii. Jakub Wolny i Maciej Kot w ogóle nie zakwalifikowali się do finałowej serii. A przecież w Pucharze Kontynentalnym Kot spisywał się bardzo dobrze...

Seria 2. Stoch nie utrzymał miejsca na podium w Lillehammer, gdyż jego drugi skok był znacznie gorszy niż pierwszy, dokładnie o 14 metrów. Rekompensata za wiatr i obniżoną belkę nie wystarczyły na dobrą notę i Polak spadł na 7. miejsce. I tak najlepsze z naszych zawodników tego dnia. Skoki na żywo.

131,5 m Dawida Kubackiego nie mogło zrekompensować bardzo krótkiej odległości z pierwszej serii (ostatecznie 25.). Piotr Żyła też nie miał próby porywającej. 130 m atakującego z 21. pozycji Polaka nie pozwoliło mu na awans (23. miejsce).

Wygrał Słoweniec Peter Prevc, wyprzedzając Niemców Marcusa Eisenbichlera i Stephana Leyhe.

Skoki klasyfikacja Raw Air po 1. konkursie w Lillehammer 9.03
Kamil Stoch, który prowadził w cyklu Raw Air po pierwszej serii konkursy w Lillehammer, obecnie zajmuje 4. lokatę. Prowadzenie objął Norweg Marius Lindvik.

Skoki na żywo LILLEHAMMER konkurs indywidualny 9.03
Decyzją organizatorów cyklu Raw Air, niedzielne zawody z Oslo zostały przeniesione na poniedziałek 9 marca. Odbędą się w miejsce planowanych tego dnia kwalifikacji. We wtorek zgodnie z planem ma się odbyć drugi konkurs w Lillehammer, który zostanie poprzedzony kwalifikacjami. Pełny plan poniżej. Skoki na żywo.

W pierwszym oficjalnym treningu przed konkursem Pucharu Świata w Lillehammer fatalne próby zaliczyli Maciej Kot (93,5 m) i Piotr Żyła (99,5 m). Najlepszy z Polaków był Kamil Stoch, który osiągnął 128,5 m. Dało mu to drugą lokatę, ex aequo z Niemcem Stephanem Leyhe. Wygrał Norweg Daniel Andre Tande (129 m). Skoki na żywo.

SKOKI NARCIARSKIE WYNIKI na żywo - KWALIFIKACJE I KONKURSY skoków OSLO, LILLEHAMMER, TRONDHEIM, VIKERSUND 6-15 marca 2020 RAW AIR transmisja online live

Oficjalny rekord skoczni w Lillehammer wynosi 146 metrów i został ustanowiony w 2009 roku przez Simona Ammanna. Niewiarygodne, ale od tamtej pory nikomu przez jedenaście lat nie udało się pobić wyczynu Szwajcara. Rozmiary skoczni to K123 oraz HS 140.

Skoki - nowy program Raw Air w Lillehammer 9-10.03

 • Poniedziałek, 9.03.2020
 • 14:45 - Oficjalny trening
 • 17:15 - Konkurs z udziałem 50 skoczków odwołanego konkursu w Oslo
 • Wtorek, 10.03.2020
 • 15:45 - Prolog (kwalifikacje)
 • 17:00 - Konkurs

Wcześniejsze wpisy o konkursach Raw Air

Skoki na żywo Oslo konkurs indywidualny 8.03
W niedzielę 8 marca w Oslo zaplanowano konkurs indywidualny Pucharu Świata w skokach narciarskich. Początek serii próbnej miał nastąpić o godz. 13.15, a następnie zawody od godz. 14.30. W Holmenkollen jednak warunki są niesprzyjające, dlatego konkurs został przesunięty na godz. 16.30. Co więcej, planowana jest tylko jedna seria.
AKTUALIZACJA. Nowy termin konkursu to godz. 16.45, 20 minut wcześniej spotkało się jury zawodów. Ostatecznie zawody zostały odwołane, a rywalizacja została przeniesiona na poniedziałek do Lillehammer.

Siódmym zawodnikiem, który będzie członkiem polskiej ekipy na Raw Air w miejsce kontuzjowanego Klemensa Murańki, będzie Paweł Wąsek. Dołączy do ekipy od kwalifikacji w Lillehammer.

Skoki na żywo Oslo WYNIKI 7.03
W sobotę konkurs drużynowy, który rozpoczął się o godz. 15.15. W składzie reprezentacji Polski jest - poza Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim i Piotrem Żyłą - Maciej Kot. U nas relacja na żywo.

Po pierwszej serii prowadzili Norwegowie przed Niemcami i Polakami. Trzecie miejsce to duży progres w porównaniu z konkursem w Lahti, gdzie Polacy zajęli szóstą lokatę. Tm razem świetnie spisali się Kamil Stoch i Piotr Żyła, nieco słabiej Dawid Kubacki, a znacznie odstawał od nich Maciej Kot, który uzyskał jedynie 115 m, aż 15 m mniej niż Stoch. Skoki na żywo.

134,5 m Kubackiego oraz 133 m Stocha nie wystarczyły, by utrzymać miejsce na podium po dwóch seriach. W niej bowiem gorzej spisali się Żyła z Kotem i Polaków wyprzedzili Słoweńcy. Na dwóch pierwszych miejscach bez zmian - Norwegowie przed Niemcami.

W niedzielę konkurs indywidualny, do którego kwalifikacje odbyły się w piątek. Z Polaków zabranie w nim Akleksandra Zniszczoła.

SKOKI NARCIARSKIE WYNIKI na żywo - KWALIFIKACJE I KONKURSY skoków w OSLO

W Oslo zawodnicy najpierw oddali skoki w ramach oficjalnych treningów. Udaną próbę zaliczył wracający do Pucharu Świata Maciej Kot. Jego odległości to 125,5 i 120 m. Wysoką formę zasygnalizowali Dawid Kubacki (127,5 i 124 m) i Kamil Stoch (124 i 122 m). Piotr Żyła miał 122,5 i 129,5 m, co oznacza, że zaprezentował się najlepiej z Polaków i po dwóch skokach treningowych został sklasyfikowany na 5. miejscu. Skoki na żywo.

Kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego w Oslo w piątek od godz. 19.30. Zwyciężył w nich nieoczekiwanie Niemiec Constantin Schmid, a najlepszy z Polaków Piotr Żyła tak jak w trakcie treningów zajął 5. lokatę. Dobrze spisał się Maciej Kot, gdyż zajął wysokie 14. miejsce. Dopiero 27. był Kamil Stoch, natomiast 42. Dawid Kubacki (zaledwie 117,5 m) i 43. Jakub Wolny z trudem uzyskali kwalifikację do niedzielnego konkursu. Odpadł szósty z naszych reprezentantów, czyli Aleksander Zniszczoł, zabrakło mu niewiele, gdyż zajął pierwsze miejsce, które nie dawało kwalifikacji (51.). W sobotę w oslo odbędzie się konkurs drużynowy. Poniżej pełny program weekendu. Skoki na żywo.

Poznaj piękną żonę skoczka Macieja Kota. Na Instagramie Agni...

Skoki narciarskie Oslo na żywo - klasyfikacja Raw Air 6.03
Słaby start w pierwszym dniu Raw Air Stocha i Kubackiego, a więc w klasyfikacji tego cyklu będą mieli sporo do nadrobienia, by dogonić czołówkę.

Raw Air 2020 czołówka klasyfikacji generalnej (punkty)

 • 1. Constantin Schmid 127,7
 • 2. Michael Hayboeck 125,5
 • 3. Ziga Jelar 127,2
 • 4. Robert Johansson 126,6
 • 5. Piotr Żyła 126,0
 • 6. Stefan Kraft 125,9
 • 7. Marius Lindvik 125,2
 • 7. Gregor Schlierenzauer 125,2
 • 9. Daniel Huber 125,0
 • 10. Anders Haare 124,0

Skoki na żywo - wyniki kwalifikacji w Oslo 6.03

Skoki na żywo Oslo
Polscy skoczkowie dobrze spisali się w Lahti (pełne wyniki tutaj), choć bez rewelacji. Zakończyli zawody indywidualne i drużynowe bez miejsca na podium, ale pojedynczymi skokami pokazali, że do końca sezonu będą się liczyć w walce o czołowe miejsca w Pucharze Świata.

Raw Air? To na pewno duże wyzwanie, dla każdego zawodnika. To maraton, i pod względem fizycznym, i mentalnym. Trzeba dobrze gospodarować energią, żeby nie zabrakło paliwa - mówi Kamil Stoch

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem zawody w Oslo odbędą się bez udziału kibiców.

Arena zmagań będzie zamknięta dla publiczności. Zachęcamy też, by nie odwiedzać obszarów wokół areny - informują organizatorzy w Oslo

SKOKI NARCIARSKIE. WYNIKI KONKURSÓW W LAHTI 28.02-1.03.3030. KLASYFIKACJA PUCHARU ŚWIATA

W Oslo zabraknie Klemens Murańka, który tak nieszczęśliwie upadł przed własnym domem, że złamał jedną z kości nadgarstka. W Oslo nikt nie go nie zastąpi, dopiero na kolejne konkursy Raw Air do kadry dołączy jeden ze skoczków biorących udział w Pucharze Kontynentalnym.

CZYTAJ TAKŻE: WAŻNE OŚWIADCZENIE ORGANIZATORÓW MŚ W LOTACH W PLANICY W SPRAWIE KORONAWIRUSA


SKOKI NARCIARSKIE WYNIKI na żywo - KWALIFIKACJE I KONKURSY skoków OSLO LILLEHAMMER, TRONDHEIM, VIKERSUND 6-15 marca 2020 RAW AIR transmisja online live

Po występie w Lahti karawana skoczków narciarskich przenosi się do Norwegii. Tam odbywa się prawdziwy maraton - w ciągu 10 dni skoczkowie oddadzą aż 16 skoków, które są zaliczane do klasyfikacji łącznej turnieju RAW AIR. A to wszystko nawet bez dnia na odpoczynek! Równolegle, od 7 do 12 marca, na norweskich skoczniach odbywają się konkursy PŚ kobiet. W turnieju liczy się nie tylko prestiż i pucharowe punkty, ale i dodatkowe, wysokie nagrody pieniężne dla pierwszych trzech zawodników (czytaj poniżej).

Program skoków – RAW AIR na żywo 7-6.03

OSLO - HOLMENKOLLEN
6 marca 19:30  — kwalifikacje mężczyzn 
7 marca 15:15  — konkurs drużynowy mężczyzn 
7 marca 18:15  — kwalifikacje kobiet
8 marca 14:30  — konkurs mężczyzn 
8 marca 17:15  — konkurs kobiet 

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo
Sześć konkursów w ramach Raw Air zostało podzielonych na cztery indywidualne i dwa drużynowe. Właśnie od rywalizacji zespołowej rozpocznie się turniej 7 marca w Oslo. Dzień wcześniej odbędą się kwalifikacje do konkursu indywidualnego. Sprawdź dokładny terminarz poniżej. Skoki na żywo.

Poznaj piękną żonę skoczka Macieja Kota. Na Instagramie Agnieszka Kot pozuje nawet topless [zdjęcia]

Skoki - polska ekipa na konkursy w Raw Air 6-15.03. 2020 Oslo, Lillehammer, Trondheim, Vikersund

 • Kamil Stoch
 • Dawid Kubacki
 • Piotr Żyła
 • Jakub Wolny
 • Maciej Kot
 • Aleksander Zniszczoł

Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI konkursu w Oslo 6-7.03.2020
Pierwszy konkurs Raw Air odbędzie się w Oslo na obiekcie Holmenkollen. Najczęściej w historii skoków wygrywał tam Adam Małysz, aż pięciokrotnie (ponadto stawał po razie na drugim i trzecim stopniu podium). Tam zresztą skoczek z Wisły odniósł swoje pierwsze w karierze zwycięstwo w Pucharze Świata.

Od tamtej pory skocznia w Oslo została zmodernizowana. 3 marca 2010 roku został otwarty nowoczesny obiekt przygotowany na mistrzostwa świata w 2011 roku. Obecnie punkt konstrukcyjny Holmenkollen to K-120, a rozmiar skoczni to HS-134. Rekordzistą jest Norweg Robert Johansson, który 9 marca 2019 roku uzyskał 144 metry. Skoki na żywo.

Skoki narciarskie - klasyfikacja Pucharu Świata po konkursach w Lahti 1.03.2020

Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI Oslo, Lillehammer, Trondheim, Vikersund
Finałowy konkurs turnieju Raw Air mężczyzn zostanie rozegrany tradycyjnie na skoczni mamuciej w Vikersund. To będzie wielki finał nie tylko turnieju, ale i Pucharu Świata. Tydzień później na mamucie w Planicy odbędą się jeszcze mistrzostwa świata w lotach narciarskich.

Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI Oslo, Lillehammer, Trondheim, Vikersund

Pierwsza edycja turnieju Raw Air odbyła się w 2017roku. Pierwszym triumfatorem był Austriak Stefan Kraft, ten sam, który obecnie jest liderem Pucharu Świata i ma wielkie szanse na odebranie w połowie marca w Vikersund Kryształowej Kuli. Co ciekawe jednak, w ubiegłym roku znajdujący się na prowadzeniu Kraft ostatniego dnia turnieju w Vikersund stracił prowadzenie na rzecz Japończyka Ryoyu Kobayashi. Skoki na żywo.

Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI

Nagrody pieniężne turnieju mężczyzn RAW AIR

 • 1. miejsce: 60 000 euro
 • 2. miejsce: 30 000 euro
 • 3. miejsce: 10 000 euro

Ponadto niezależnie od tego w poszczególnych konkursach skoczkowie walczą o zwykłe nagrody pieniężne przyznawane przez FIS za miejsca uzyskane w zawodach (od pierwszego do ósmego). W sumie do podziału w Oslo, Lillehammer, Trondheim i Vikersund jest więc prawie 500 000 euro! 

SKOKI NARCIARSKIE. WYNIKI KONKURSÓW NA NORMALNEJ SKOCZNI W RASNOVIE 21-22.02

Skoki narciarskie dzisiaj KLASYFIKACJA GENERALNA PŚ 28.02.2020
Skoki w Oslo, Lillehammer, Trondheim i Vikersund - transmisja online live. Tu dzień po dniu odpowiadamy na pytanie, kto wygrał konkurs Raw Air. Aktualizujemy także klasyfikację generalną Pucharu Świata.

Skoki narciarskie 2019/2020. KLASYFIKACJA PUCHARU ŚWIATA i PUCHARU NARODÓW: tabela i miejsca Polaków

Program skoków – RAW AIR na żywo 6.03-15.03

OSLO - HOLMENKOLLEN
6 marca 19:30  — kwalifikacje mężczyzn 
7 marca 15:15  — konkurs drużynowy mężczyzn 
7 marca 18:15  — kwalifikacje kobiet
8 marca 14:30  — konkurs mężczyzn 
8 marca 17:15  — konkurs kobiet 
 
LILLEHAMMER
[*]Poniedziałek, 9.03.2020
[*]

[*]14:45 - Oficjalny trening
[*]17:15 - Konkurs z udziałem 50 skoczków odwołanego konkursu w Oslo
[*]
[*]Wtorek, 10.03.2020
[*]

[*]15:45 - Prolog (kwalifikacje)
[*]17:00 - Konkurs
[/lista]

SKOKI NARCIARSKIE. LOTY NA MAMUCIE W BAD MITTERNDORF - WYNIKI I MIEJSCA POLAKÓW

 
TRONDHEIM
11 marca 17:30 — kwalifikacje mężczyzn
11 marca 20:00  — kwalifikacje kobiet
12 marca 17:00  — konkurs mężczyzn 
12 marca 20:00  — konkurs kobiet (FINAŁ)
 
VIKERSUND
13 marca 18:00  — kwalifikacje 
14 marca 16:30  — konkurs drużynowy
15 marca 16:30  — konkurs indywidualny (FINAŁ) 

Skoki transmisje online, TV
Transmisje na żywo z wszystkich kwalifikacji i konkursów przeprowadzi stacja Eurosport, także w aplikacji Eurosport Player. Relacje z konkursów w Oslo, Lillehammer, Trondheim i Vikersund znajdziecie także na antenie TVP 1 i TVP Sport oraz na stronie
internetowej i w aplikacji sport.tvp.pl.

SKOKI NARCIARSKIE. SPRAWDŹ MIEJSCA POLAKÓW - WYNIKI KONKURSÓW PŚ W WILLINGEN

Skoki - polska ekipa na konkursy w Raw Air 6-15.03. 2020 Oslo, Lillehammer, Trondheim, Vikersund

 • Kamil Stoch
 • Dawid Kubacki
 • Piotr Żyła
 • Jakub Wolny
 • Klemens Murańka
 • Maciej Kot
 • Aleksander Zniszczoł

SKOKI NARCIARSKIE. KOMPLETNE WYNIKI KONKURSÓW W SAPPORO i MIEJSCA POLAKÓW

Skoki narciarskie Puchar Świata 2019-2020. Oni zarobili najw...

Skoki dziś kto wygrał Oslo, Lillehammer, Trondheim, Vikersund?

Konkursy Pucharu Świata 2019/2020, które pozostały do rozegrania

 • 7 marca 2020 - Oslo (Norwegia), Raw Air, drużynowy
 • 8 marca 2020 - Oslo (Norwegia), Raw Air
 • 10 marca 2020 - Lillehammer (Norwegia), Raw Air
 • 12 marca 2020 - Trondheim (Norwegia), Raw Air
 • 14 marca 2020 - Vikersund (Norwegia), Raw Air, drużynowy
 • 15 marca 2020 - Vikersund (Norwegia), Raw Air

SKOKI NARCIARSKIE. SPRAWDŹ MIEJSCA POLAKÓW - WYNIKI KONKURSÓW PŚ W ZAKOPANEM

Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI konkursu w Oslo, Lillehammer, Trondheim, Vikersund

Konkursy kobiet w ramach Raw Air rozgrywane są na trzech skoczniach: w Oslo, Lillehammer i Trondheim. W pierwszej edycji turnieju zwyciężyła mistrzyni olimpijska Norweżka Maren Lundby.

Nagrody pieniężne turnieju RAW AIR dla kobiet

 • 1. miejsce: 35 000 euro
 • 2. miejsce: 15 000 euro
 • 3. miejsce: 5000 euro

Skoki - mistrzostwa świata w lotach zagrożone
Mistrzostwa świata w lotach w słoweńskiej Planicy zostały zaplanowane na dni 19-22 marca, po zakończeniu sezonu Pucharu Świata. Nie wiadomo jednak, czy dojdą do skutku z uwagi na zagrożenie koronawirusem.

Skoki narciarskie dziś - WYNIKI na żywo już od piątku 6 marca. Skoki Oslo, Lillehammer, Trondheim, Vikersund transmisja online live. Skoki dziś - kto wygrał? Skoki wyniki konkursu Raw Air TABELA, KLASYFIKACJA. Skoki narciarskie w Norwegii na żywo. Puchar Świata w skokach narciarskich Oslo, Lillehammer, Trondheim, Vikersund 2020 wyniki.

Puchar Świata w Zakopanem

Skoki narciarskie Zakopane 2020. Tłumy kibiców z całej Polsk...

od 7 lat
Wideo

Tomasz Pawlak - Dolnośląska Kraina Rowerowa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska