Słomniczanka - Wiślanie. Efektowny wynik i piękne gole w meczu IV ligi

boch
Tomasz Bochenek
We wtorkowym meczu, kończącym 11. kolejkę rozgrywek grupy zachodniej małopolskiej IV ligi, Słomniczanka pokonała Wiślan Jaśkowice 5:2. - Zagraliśmy bardzo dobrze, wszyscy zawodnicy dali z siebie bardzo dużo, nie było słabych punktów - mówi Leszek Janiczak, trener ekipy ze Słomnik.

Spotkanie rozpoczęło się od zmarnowanych szans gości. Już w 2 min prowadzenie powinien był dać im Lasik, ale będąc 8 metrów od bramki nie trafił do celu. Następnie, po stałym fragmencie, główkując pomylił się Ochman.

Gospodarze budować wynik zaczęli w 23 min - kapitalnym, mocnym strzałem pod poprzeczkę popisał się Skrzypek. Następnie Kozieł wygrał pojedynek z bramkarzem (po podaniu Kaszy), w 40 min Wątroba wykonał soczyste uderzenie w "okienko". W 55 min ten sam piłkarz podwyższył wynik. W tym momencie było już jasne, kto wygra ten mecz.

Słomniczanka - Wiślanie Jaśkowice 5:2 (3:0)

Bramki: 1:0 Skrzypek 23, 2:0 Kozieł 36, 3:0 Wątroba 40, 4:0 Wątroba 55, 4:1 Seweryn 70, 5:1 Rodrigo 82, 5:2 Monsuru 88 karny.
Słomniczanka: Dykas - M. Feret, Rodrigo, Strona, Ł. Feret - Filipek (80 Nawrocki), Kasza, Kozieł (75 M. Reczulski), Broda (83 Sz. Reczulski), Wątroba - Skrzypek.
Wiślanie: Grzywaczewski - Czarnecki, Ochman, Gałka, N. Morawski (80 Doroz), Źródlewski (46 Gogola) - Głaz (70 Wolak), Dynarek, Żaba - Monsuru, Lasik (46 Seweryn).
Żółte kartki: Kozieł - Głaz.

Wieczysta II - Hutnik II

Wieczysta II - Hutnik II. Kończyli w dziewiątkę, a i tak wyg...

Tabela - IV liga, grupa zachodnia
1.Wieczysta Kraków.......10....28....54-8
2.Unia Oświęcim............10....22....21-13
3.Beskid Andrychów.......10....21....22-9
4.Wiślanie Jaśkowice.....11....20....31-20
5.Orzeł Ryczów..............10....20....26-17
6.Słomniczanka............11....17....18-16
7.Sokół Kocmyrzów........10....17....18-17
8.Tempo Białka..............10....16....25-21
9.LKS Jawiszowice.........11....16....20-19
10.KS Chełmek................11....14....28-23
11.Dalin Myślenice..........10....11....18-22
12.Jutrzenka Giebułtów..11....11....14-20
13.MKS Trzebinia.............11....11....12-20
14.Pcimianka...................10....11....16-28
15.Wiślanka Grabie........11....10....11-23
16.Garbarnia II................11....8....8-16
17.TS Węgrzce...................9....8....8-18
18.Clepardia Kraków.........11....3....3-43

IV liga - środa, 29 września

W środę odbędą się trzy zaległe mecze w grupie zachodniej małopolskiej IV ligi:

  • Orzeł Ryczów - Pcimianka (godz. 16)
  • Tempo Białka - Beskid Andrychów (16)
  • Sokół Kocmyrzów - Unia Oświęcim (16.30)

PZPN podnosi ceny biletów na kadrę

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie