Tarnów. Brutalny atak na osiedlu. Czy to porachunki kibiców?

Paweł ChwałZaktualizowano 
archiwum
Tarnowska policja bada okoliczności incydentu, do którego doszło w poniedziałek na osiedlu przy ul. Ablewicza. Wszystko wskazuje na to, że był to atak na tle kibicowskim.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ok. godz. 16.20 na osiedle podjechały dwa samochody, z których wybiegli fani jednej z tarnowskich drużyn piłkarskich. Swoje kroki skierowali od razu w stronę grupy młodych mężczyzn, kibiców konkurencyjnego klubu, którzy siedzieli na ławkach i zaczęli ich gonić.

W trakcie zdarzenia jeden z mężczyzn został raniony w udo. Został zabrany przez karetkę do szpitala. Rana na szczęście okazała się powierzchowna i po opatrzeniu na SOR poszkodowany mógł wrócić do domu.

Tarnowska policja prowadzi postępowanie w kierunku użycia niebezpiecznego narzędzia podczas bójki lub pobicia człowieka, za co grozi od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. Nikogo z uczestników zajścia nie zatrzymano. Trwa ustalanie personaliów nie tylko agresorów, ale również zaatakowanych.

- Poszukujemy świadków i analizujemy zapisy z kamer monitoringu - wyjaśnia asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Nie wiadomo też, jakim konkretnie narzędziem posługiwał się napastnik. Rzecznik policji nie potwierdza, że była to maczeta lub bosak.

WIDEO: Polscy kierowcy są nabuzowani. Widzimy nieżyczliwość u innych, nie widzimy u siebie

Źródło: TVN Turbo/x-news

Czytaj także

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-18T15:45:27 02:00, Gość:

W krainie gumowych ryjów już w szmaciankę nawet grają?

😂

h
heh

po co tacy ludzie zyja i niszcza zycie innych?

K
Killa
2019-06-18T18:03:52 02:00, Killa:

Smierc sulka i cezarowi

2019-06-18T21:30:19 02:00, czemu tu tyle pizd:

Dno umysłowe, zrób coś dla spoleczenstwa i skocz z bloku. Prosze ;). A jeśli Cie tak boli co zrobili Twojemu koledze to rusz pizde a nie pisz komcie w internecie 😂

Sluchaj cipku nie ladnie tak namawiac do samobojstwa wiec wal sie

I
Irek

Cała masa policjantów mieszka w tych blokach z rzecznikiem na czele.... ale jak widać młodzież coraz bardziej bezczelna. Jak tak dalej będzie to jeszcze kiedyś ktoś zrobi "wjazd" na Komendę na Narutowicza i dopiero będzie heca ;)

G
Gość

To tereny gdzie bawi się mnóstwo małych dzieci, spacerują rodziny - takie zachowanie nie może ujść na sucho.

Mam nadzieję, że Policja zrobi im "wjazd na chatę" i zobaczymy później filmik ze skutymi małolatami, leżącymi na ziemi, co będzie przestrogą dla pozostałych ziomusiów przed podejmowanie takich akcji. Chcą się ganiać z nożami i maczetami to do lasu.

c
czemu tu tyle pizd
2019-06-18T18:03:52 02:00, Killa:

Smierc sulka i cezarowi

Dno umysłowe, zrób coś dla spoleczenstwa i skocz z bloku. Prosze ;). A jeśli Cie tak boli co zrobili Twojemu koledze to rusz pizde a nie pisz komcie w internecie 😂

G
Grrr...
2019-06-18T18:03:52 02:00, Killa:

Smierc sulka i cezarowi

To oni jeszcze żyją ?

G
Gość

Niewątpliwie to był bosak

G
Gość
2019-06-18T13:36:07 02:00, Gość:

PiS zawitał do Tarnowa w całej swej krasie...

to bojówki totalnej oPOzycji

G
Gość
2019-06-18T17:59:43 02:00, Gość:

byli wcześniej na mszy z komunią?

byli na marszu KOD-u

K
Killa

Smierc sulka i cezarowi

G
Gość

byli wcześniej na mszy z komunią?

G
Gość

W krainie gumowych ryjów już w szmaciankę nawet grają?

G
Gość

Nie kibice tylko rycerze Maryji i nie atak tylko krucjata:):)

G
Gość
2019-06-18T13:36:07 02:00, Gość:

PiS zawitał do Tarnowa w całej swej krasie...

Wakacje! To i gimbaza aktywna w necie. :)))))

Dodaj ogłoszenie