https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tatry: cztery wypadki w rejonie Doliny Gąsienicowej

RMF FM
Do czterech wypadków doszło w Tatrach - informuje radio RMF FM. Wszystkie wydarzyły się w rejonie Doliny Gąsienicowej.

Najpierw spod Świnickiej Przełęczy zsunął się turysta ze Słowacji. Ma złamaną nogę i potłuczenia. Chwilę później ratownicy musieli udać się po dwóch turystów na Przełęczy Karb. Wcześniej to oni wezwali pomoc do Słowaka. TOPR-owcy ściągali jeszcze turystów ze Zmarzłej Przełęczy na Orlej Perci oraz przełęczy Krzyżne.

Źródło: RMF24.pl

Autobusy w dawnym Krakowie [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

Możesz wiedzieć więcej!Kliknij, zarejestruj się i korzystaj już dziś!

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

"Gazeta Krakowska" na Twitterze i Google+

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
j
A w Ameryce durne górale głosowały na murzyna bo im wizy obiecał żeby mogli jeżdzić za dutkami a murzyn tak czy siak wykiwa durnych górali.
d
długo_pis
ubior i prowiant o tej porze roku jest najwazniejszy,ale jak do kazdego wyzwania nalezy podchodzic rozsadnie... patrzec w niebo, przewidywac co za moment, pamietac ze dzien krotki (latarki) i nie szarzowac w zła pogode... warto zwiedzac gory jesienia!
A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu Tatry: cztery wypadki w rejonie Doliny Gąsienicowej
a
aa
jest marnym miesiącem do chodzenia po górach. " Listopad, dla Polaków, niebezpieczna pora..."
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska