Tauron 1. liga siatkarzy. Mecz AZS AGH Kraków - BAS Białystok rozstrzygnął się w tie-breaku

art
AZS AGH - BAS
AZS AGH - BAS Fb/Taruon1liga
W meczu 7. kolejki I ligi siatkarzy AZS AGH Kraków przegrał u siebie z BAS Białystok. W hali Suche Stawy zespoły stworzyły emocjonujące widowisko.

AZS AGH Kraków – BAS Białystok 2:3 (23:25, 17:25, 25:21, 25:20, 14:16)
AZS AGH:
Fenoszyn, Grzymała, Piwowarczyk, Dębski, Jóźwik, Macyra, Stąsiek (libero) oraz Janusz, Kraut, Moniak, Buczek.
BAS: Jankiewicz, Wnuk, Laskowski, Bączek, Lesiuk, Abramowicz, Ostaszewski (libero) oraz Podborączyński (libero), Roszkowski, Witkoś, Kacperkiewicz.

Krakowianie przegrali dwa pierwsze sety, w trzecim było 6:9, ale wrócili do gry i doprowadzili do tie-breaka. W decydującej partii nie wykorzystali szansy. Drużyny zmieniły się stronami przy wyniku 8:5, później było jeszcze 12:10. Od tego ostatniego wyniku goście zdobyli 4 punkty z rzędu, następnie wprawdzie dwa setbole zmarnowali, ale udało im się wygrać za trzecim podejściem. Dla beniaminka to pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Dla gospodarzy najwięcej punktów zdobyli: Mateusz Jóźwik – 20 i Michał Moniak, który wszedł w II secie – 19.

AZS AGH po 4 meczach ma na koncie 4 pkt i zajmuje 10. miejsce, BAS jest 11. (też 4 pkt).

Przeglądaj także za pomocą STRZAŁEK lub GESTÓW (urządzenia mobilne)