Firmy z tej branży szukają pracowników

Za sprawą eurowizyjnych preselekcji Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single “Gladiator” i “Need a Break” podbiły również streamingi poza granicami Polski. Jednak jak sam przyznaje - najlepiej czuje się na scenie.
Po sukcesie wyprzedanej w dobę trasy “Gladiator Tour” i serii fantastycznych festiwalowych występów, Jann ogłasza kolejne koncerty. Artysta wraz z zespołem wyruszy w jesienną trasę, która obejmie 8 polskich miast. W listopadzie i grudniu będzie można go zobaczyć w Gliwicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy, Krakowie i Warszawie. Pod Wawel artysta dotrze 5 grudnia, by wystąpić w klubie Studio. Organizatorem trasy jest agencja Fource Entertainment.
Podczas jesiennej trasy, koncerty Janna będzie supportować KIWI – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Jej koncerty łapią za serce i hipnotyzują słuchacza.
Ogólna sprzedaż wystartuje 17 lipca o godzinie 10, jednak bilety będzie można zdobyć nawet kilka dni wcześniej. 11 lipca o 12 rozpoczęłą się przedsprzedaż dla klientów Allegro Smart!, Smart! Student oraz Smart! Na Start, która potrwa przez kolejne 48 godzin lub do wyczerpania puli biletów. Z kolei już 13 lipca w samo południe wystartuje przedsprzedaż na eBilet, Fonobo oraz Fource. Bilety kosztują od 109 do 249 zł.
- Przepisy na pyszne sałatki
- Parawany jak Koloseum. Oto najlepsze memy znad Bałtyku. Plażowanie to wyzwanie!
- Kraków pod wodą! Tak wyglądało miasto w lipcu 1997 roku. To była powódź tysiąclecia
- Morskie Oko i Rysy w godzinach szczytu. Oto najlepsze memy o turystach w Tatrach!
- Te fioletowe pola pod Krakowem to turystyczny hit. Tak kwitnie lawenda ZDJĘCIA