Unia Tarnów zremisowała w Kazimierzy Wielkiej

W ataku piłkarze Unii Tarnów
W ataku piłkarze Unii Tarnów Grzegorz Golec / Polska Press
W meczu 28. kolejki grupy małopolskiej III ligi piłkarskiej Unia Tarnów zremisowała na boisku Sparty Kazimierza Wielka 0:0.

Przez pierwsze 20 minut przeważali gospodarze. W 12 min Tomasz Marut trafił w słupek, a w 20 min po strzale Daniela Cyganka z około 20 metrów Łukasz Lisak wybił piłkę na róg.

Potem gra się wyrównała. Tarnowianie najlepszą okazję do przerwy mieli w 23 minucie, gdy Artur Biały huknął z tzw. pierwszej piłki obok słupka.

W drugiej połowie na boisku dominowali goście. W 65 minucie debiutujący w III lidze junior Kmail Tyrka z 5 metrów główkował nad bramkę. W doliczonym czasie w ostatniej chwili został zablokowany Paweł Węgrzyn.

Sparta Kazimierza Wielka – Unia Tarnów 0:0

Sparta:
Iliński – Dziwiszewski, Marut, Kret, Poniedziałek – Adamczyk, Czajka, Wąż (58 Stępień), Cyganek (53 Łakota, 89 Drame), Oleksa – Wołowski (83 Łoś).

Unia: Lisak – Więcek (64 Tyrka), Bartkowski, Pawlak, Węgrzyn – Jamróg (86 Wójcik), Iwanek, Witek, Adamski (77 Bury), Zawrzykraj (62 Nowak) – Biały.

Sędziował: Szymon Ubożak (Kielce). Żółte kartki: Kret, Łoś – Biały, Zawrzykraj. Widzów: 150.

Materiał oryginalny: Unia Tarnów zremisowała w Kazimierzy Wielkiej - Dziennik Polski