https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W parku przy łódzkim szpitalu. Bójka kiboli ŁKS i Widzewa

Jan Hofman
Widać, że pandemia koronawirusa nie działa na wyobraźnie niektórych ludzi. Dotyczy to kilkunastu osiłków, którzy mienią się kibicami łódzkich klubów piłkarskich. Ich stracie odbyło się w parku obok Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi, w którym kibole Widzewa mają regularnie doskonalić umiejętności ze sporty walki.

Do bójki kiboli ŁKS-u oraz Widzewa doszło w środę w parku obok Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Policja bada szczegóły zdarzenia. Poinformował o tym portal TVN24.

Na nagraniu widać, jak kilkudziesięciu mężczyzn w kominiarkach w barwach ŁKS-u oraz zaprzyjaźnionego Lecha Poznań opuszcza miejsce zajścia wsiada do samochodu dostawczego.

Z kolei pobici kibole drużyny z al. Piłsudskiego byli dostarczani przez kolegów do osobowego volkswagena polo, którym także ewakuują się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji.

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Seks Kamerki, Randki online, Randki w Realu , Skype i więcej!

Nie siedź samotnie w domu daj upust swoim fantazją Live lub w realu!

www.lexlale.eu

=======================

Tysiące Kobiet czeka aż ktoś napisze do nich.

Nie daj im dłużej czekać!

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska