Wisła Kraków Amp Futbol. „Biała Gwiazda” zaprezentowała kulisy wyjątkowego turnieju

Joanna Żmijewska/wislakrakow.com
Kilka tygodni temu Wisła Kraków była bliska triumfu w ampfutbolowej Lidze Mistrzów. Krakowianie prowadzili w wielkim finale tych rozgrywek 2:0 do przerwy z Sahinbey Belediyespor, ale ostatecznie przegrali 2:3. Teraz krakowski klub opublikował na swoim kanale YouTube kulisy całego turnieju. I naprawdę warto je zobaczyć.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

Turniej był rozgrywany w Hiszpanii. Wiślakom cały czas towarzyszyła kamera prowadzona przez Piotra Olszowego, który przygotowuje większość materiałów wideo dla Wisły. Wyszedł z tego ponad 40-minutowy bardzo ciekawy materiał. Widać bowiem na nim emocje, jakie towarzyszyły wiślakom w czasie rywalizacji w finałowym turnieju. Jest sporo ujęć z szatni, zza kulis, ale również z samych meczów wiślaków. W skrócie można by to ująć w taki sposób, że sport, emocje z nim związane - wszystko pokazane w czystej postaci. Również smutek po porażce, choć drugie miejsce w Europie tak naprawdę trudno uznać za porażkę. Dla ampfutbolistów Wisły Kraków to był tak naprawdę kolejny wielki sukces.