https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wisła Kraków oficjalnie żegna dwóch bramkarzy

Bartosz Karcz
Andrzej Banaś
Paweł Kieszek i Kacper Rosa rozstają się z Wisłą Kraków - oficjalnie poinformował klub z ul. Reymonta. Oby bramkarzom skończyły się kontrakty, a Wisła nie miała zamiaru korzystać z opcji przedłużenia umów.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

Paweł Kieszek zagrał dla Wisły w 15 meczach (14 w lidze, 1 w Pucharze Polski). Rosa z kolei nie zaliczył oficjalnego debiutu. Kilka razy siedział jedynie na ławce rezerwowych.

Wisła czyni starania by na pozycję bramkarza sprowadzić teraz doświadczonego gracza. Wszystko wskazuje na to, że będzie nim Dorian Frątczak z Garbarni Kraków. Był on ostatnio testowany przez „Białą Gwiazdę”, wypadł pomyślnie. Rozmowy pomiędzy krakowskimi klubami w sprawie tego transferu trwają, ale są bliskie pomyślnego zakończenia.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Wiśle Kraków

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska