https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wisła Kraków sięgnie po napastnika z Argentyny?

Bartosz Karcz
Wojciech Matusik
Okno transferowe zamyka się w Polsce w środę o północy. Czy Wisła Kraków do tego czasu dokona jeszcze ruchów? Nie można wykluczyć, że na ul. Reymonta przeniesie się 25-letni Rodrigo Holgado, napastnik który występuje w lidze chilijskiej.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

To nazwisko od kilku dni krąży w internecie, ale w Wiśle do tej pory można było usłyszeć, że poza tym, że rzeczywiście Holgado był proponowany, to niewiele w jego sprawie się dzieje. Teraz jednak Piotr Koźmiński z portalu sportowefakty.wp.pl informuje, że temat jest poważniejszy niż się początkowo wydawało, choć na razie rozbieżności między oczekiwaniami klubu Argentyńczyka Audax Italiano, a tym, co oferuje Wisła, są duże. Czy w przeciągu kilkudziesięciu godzin uda się je zniwelować, przekonamy się dość szybko.

Tak samo, jak przekonamy się, czy Wisła w ostatniej chwili dojdzie do porozumienia z Arką Gdynia w sprawie transferu już teraz Mateusza Młyńskiego, który już podpisał kontrakt z „Białą Gwiazdą”, ale będzie on obowiązywał dopiero od 1 lipca. Jeśli Młyński zostanie w Gdyni, pozostaną mu jedynie treningi z pierwszą drużyną, bo na grę w niej szans większych mieć nie będzie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Magazyn Gol24: Ostatnia prosta Ekstraklasy i finał Ligi Konfederacji

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Tauron z mocnym początkiem roku. Firma zaskakuje wynikami

Tauron z mocnym początkiem roku. Firma zaskakuje wynikami

Wiślanie Skawina tuż nad przepaścią. Robi się gorąco!

Wiślanie Skawina tuż nad przepaścią. Robi się gorąco!

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska