Zobacz także: Jazda deskorolką na streecie daje wolność [ZDJĘCIA]
Właśnie rozpoczęła się akcja "Kulturalny Skejt Na Trakach Historii 2" organizowana przez Stowarzyszenie Cool Team i Muzeum Historyczne Krakowa. W jej ramach przenośna rampa pojawi się także na Małym Rynku (25 - 28 lipca), przy Barbakanie (29 lipca - 2 sierpnia), na bulwarach wiślanych (4 - 12 sierpnia) oraz na placu Wolnica (13 - 21 sierpnia). - Dzięki temu każdy będzie mógł spróbować swoich sił na desce - mówi skater Maciek Heczko.
"Kulturalny Skejt Na Trakach Historii" to niejedyna deskorolkowa atrakcja na wakacje. Dziś pod Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle odbędzie się duża impreza, która ma łączyć malowanie na żywo, muzykę i jazdę na deskorolce. W godz. 9 - 17 każda osoba jeżdżąca na desce będzie mogła wziąć udział w grze "w skejta". Polega ona na tym, że pierwszy zawodnik zadaje swój trik, a następny musi go powtórzyć. Jeśli powtórzy, to on zadaje swój trik. Jeśli mu się to nie uda, dostaje literkę "S". Kiedy uzbiera wszystkie literki ze słowa "skate", odpada z gry.
O godz. 18 rozpocznie się projekt Street Fighters, czyli połączenie muzyki i malowania na żywo. - Na płótnie o wymiarach 2 na 9 metrów będą malować trzy osoby: ja, Sainer i Bezt - mówi Nawer, organizator imprezy.
O oprawę muzyczną zadbają didżeje - Daniel Drumz i Thomas Wirski. O godz. 22 zostanie wyświetlony film Banksy'ego "Wyjście przez sklep z pamiątkami".
Zobacz zdjęcia ślicznych Małopolanek! Wybierz z nami Miss Lata Małopolski 2011!
Kochasz góry?**Wybierz najlepsze schronisko Małopolski**
Urządź się w Krakowie!**Zobacz, jak to zrobić!**
Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail