FLESZ - Wyjazd na ferie jednak możliwy?
W tym roku zadbaliśmy, aby pomimo tych trudnych dla wszystkich okoliczności, w ten jeden z najważniejszych dla dzieci dni nie zostały one pozbawione radości ze spotkania ze Świętym Mikołajem. W tym roku pobyt Świętego Mikołaja w naszym mieście będzie nieco inny niż zazwyczaj, a relacje z jego odwiedzin wszystkie dzieci będą mogły śledzić w formule online oraz wziąć aktywny udział w grze miejskiej po Zakopanem - zaprasza urząd miasta w Zakopanem, który jest organizatorem tego wydarzenia.
W ramach Zakopiańskich Mikołajek odbędzie się m.in. wideo czat z Mikołajem, spektakl „Dziadek do orzechów”, zabawy edukacyjno-artystyczne z nagrodami, filmy z pozdrowieniami zakopiańskich milusińskich oraz życzenia od Świętego Mikołaja oraz burmistrza miasta płynące z pięknych góralskich wnętrz Czerwonego Dworu - to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla naszych najmłodszych.
- Natomiast od 6 grudnia zapraszamy dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w grze miejskiej pod Zakopanem „Śladami Świętego Mikołaja”. Uczestnik gry musi odwiedzić, a nie zwiedzić pięć z dziewięciu wskazanych miejsc i zdobyć pieczątkę na karcie lub alternatywnie udokumentować swoją obecność zdjęciem na tle danego obiektu - wyjaśnia urząd miasta.
Dla wszystkich dzieci biorących udział w grze 6 grudnia - bezpośrednio w dniu Świętego Mikołaja - w każdym z punktów czekać będzie upominek.
Szczegóły atrakcji przez internet będzie można znaleźć na stronie zakopane.pl. Tam też znaleźć będzie można odnośniki do planowanych atrakcji.
- 10 najpiękniejszych tatrzańskich szlaków jesienią. Tutaj warto iść
- Turyści oszaleli na punkcie tego miejsca w Tatrach. Instagram pełen zdjęć!
- Które tatrzańskie schroniska karmią najlepiej? Oceny wg Tripadvisor
- W Tatrach już czuć jesień. Zobacz pierwsze oznaki tej pory roku w górach
- Tak ćwiczą się kandydaci na ratowników TOPR. Jest ciężko!
- Tatry. Remonty szlaków idą pełną parą. To ciężka ręczna robota [ZDJĘCIA]
