Zwycięska bramka byłego gracza Cracovii

Sebastian Steblecki strzelił bramkę dla SC Cambuur-Leeuwarden w meczu 29. kolejki ligi holenderskiej z Go Ahead Eagles, wygranym przez jego drużynę na własnym boisku 1:0.

Były zawodnik Cracovii trafił do siatki w 63 minucie. Na boisko wszedł w 64 minucie, zmieniając Erika Bakera.

23-letni pomocnik z Krakowa – grał w juniorach Armatury, potem w juniorach Cracovii, drużynie Młodej Ekstraklasy i pierwszym zespole tego klubu - w Eredivisie występuje od bieżącego sezonu.

Dotychczas w lidze holenderskiej rozegrał siedem meczów (tylko jeden dłużej niż 26 minut). Ma na koncie dwa gole; poprzedniego zdobył 9 listopada w spotkaniu z Ajaxem Amsterdam (jego drużyna przegrała u siebie 2:4).

Cambuur-Leeuwarden zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Prowadzi PSV Eindhoven, który ma 16 punktów nad broniącym tytułu Ajaxem.

Materiał oryginalny: Zwycięska bramka byłego gracza Cracovii - Dziennik Polski