Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 22 października w porze wieczorowej w Krzeszowicach. Wówczas na interwencję dotyczącą awantury domowej zostali wezwani funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.
Wysłany na miejsce patrol z Wydziału Prewencji KPP w Krakowie ustalił, że doszło do kłótni pomiędzy matką, a nietrzeźwym synem 21-latkiem.
- Podczas prowadzonych czynności pod tym adresem, policjanci wyczuli unoszącą się woń marihuany, przystąpili wiec do przeszukania. W pokoju zajmowanym przez 21-latka funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości narkotyków. Łącznie zabezpieczyli 94 gramy marihuany, młynek do kruszenia tego narkotyku i dwie wagi dilerskie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje kom. Justyna Fil, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.
Kolejnego dnia 21-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru. Za to przestępstwo grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Wielkowiejskie Forum Kobiet. Panie pod Krakowem dyskutują, c...
- Diabli Dół i Boża Wola. Nazwy małopolskich wsi, o których nie słyszeliście!
- Urok Ojcowskiego Parku Narodowego zimową porą. Tunel oszronionych drzew i sanie
- Najpiękniejsze zabytki powiatu krakowskiego wraz z gospodyniami trafiły do kalendarza
- Strefa aktywności gospodarczej w Miękini została otwarta. Firmy już kupują działki
- Na podium rankingu małopolskich gmin nieustająco Wielka Wieś i Zielonki
- Nietoperzowy Szlak. Nowa atrakcja turystyczna pod Krakowem
Zmiany w Kodeksie Pracy od 26 kwietnia
