Cracovia CLJ U-19. Pierwsze zwycięstwo podopiecznych trenera Wojciecha Stawowego

Juniorzy starsi Cracovii po raz pierwszy w tym sezonie strzelili dwie bramki
Juniorzy starsi Cracovii po raz pierwszy w tym sezonie strzelili dwie bramki cracovia.pl
W piłkarskim meczu 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-19, rozegranym w Rącznej, Cracovia wygrała z Miedzią Legnica 2:1.

To pierwsze w tym sezonie zwycięstwo młodych piłkarz Cracovii - podopiecznych trenera Wojciecha Stawowego - po wcześniejszych trzech porażkach i jednym remisie.

Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w pierwszej połowie spotkania uderzeniem z 7 metrów Bartłomiej Kolec, wyrównał kilka minut po przerwie Kacper Chmielewski, strzałem z 8 metrów, wykorzystując błąd w ustawieniu defensywy rywali, a wynik na kwadrans przed końcem gry ustalił Kolec z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką przez Grabowskiego. Miejscowi od 61 min musieli grać w osłabieniu, gdyż czerwoną kartkę - za dwie żółte - zobaczył Witalij Tkachuk.

Cracovia - Miedź Legnica 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Kolec 25, 1:1 Chmielewski 51, 2:1 Kolec 75 karny.
Cracovia (skład wyjściowy): Kramarz - Hyla, Kociołek, Pestka, Konieczny - Tkachuk, Keska, Bałaszek, Pleskot - Koper, Kolec.