Cracovia II zakończyła rundę jesienną. Nie była ona udana

Sylwester Lusiusz zdobył gola dla Cracovii II
Sylwester Lusiusz zdobył gola dla Cracovii II Andrzej Banaś
Piłkarze Cracovii II odrobili zaległości, skończyli niezbyt udaną dla siebie rundę. Wicelider tabeli okazał się za silny. Cracovia II zostaje na 18. miejscu w klasyfikacji, z dorobkiem 18 punktów.

Fatalnie dla gospodarzy ułożył się ten mecz, już po pierwszej groźnej akcji stracili gola. Bartłomiej Purcha zmusił do kapitulacji Jakuba Grzywaczewskiego bardzo precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego – piłka przeleciała nad murem i ugrzęzła w „okienku”. Cracovia II jeszcze nie ochłonęła po stracie tego gola, a już przegrywała 0:2. Pięknie z boku zacentrował Purcha, do piłki doszedł Dominik Pikiel, który z bliska główkował w poprzeczkę, ale zdążył pospieszyć z dobitką.

W 39 min bramkarza gości postraszył Mathaeus, Mateusz Zając odbił piłkę, ale ze skuteczną dobitka pospieszył Sylwester Lusiusz.
Druga połowa była wyrównana. W ostatnim kwadransie „Pasy” przystąpiły do ofensywy i gracze Sokoła często byli zamykani na własnej połowie. Gospodarze bili jednak głowa w mur, nie byli w stanie znaleźć skutecznego sposobu na defensywę gości. Gol nie padł także w doliczonym czasie gry.

Cracovia II – Sokół Sieniawa 1:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Purcha 4, 0:2 Pikiel 22, 1:2 Lusiusz 39.
Cracovia II: Grzywaczewski – Rząsa (71 Nowicki), Pieńczak, Jarzynka, Bracik - Stachera (85 Supryn), Malisz (59 Biernat), Mathaeus (60 Vinicius), Lusiusz, Wiśniewski – Grzebieluch (71 Bała).
Sokół: Zając – Grasza, Drelich, Kapuściński, Hass – Kasperkowicz (64 Majda), Pikiel, Purcha, Burka, Lis – Mazurek (88 Skała).
Sędziował: Adam Jamka (Kielce). Żółte kartki: Stachera, Lusiusz. Mecz bez udziału publiczności.