Cracovia. Juniorzy starsi "Pasów" zrewanżowali się rówieśnikom z Polonii Warszawa i są wiceliderami tabeli

Młode „Pasy" zrewanżowały się "Czarnym Koszulom" za listopadową porażkę w Rącznej 0:3 Anna Kaczmarz
W piłkarskim meczu 28. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18, rozegranym w stolicy, Cracovia wygrała z Polonią Warszawa 3:2 i awansowała na drugie miejsce w tabeli.

Krakowianie odnieśli czwarte kolejne zwycięstwo i są coraz bliżej osiągnięcia upragnionego celu, jakim jest mistrzostwo Polski. Po dwóch golach Macieja Mrozika prowadzili 2:0 niemal do końca pierwszej połowy meczu. Na bramkę miejscowych zdobytą tuż przed przerwą odpowiedzieli po zmianie stron celnym strzałem Przemysława Kapka. Gospodarze walczyli o odrobienie strat, ale udało im się tylko zmniejszyć rozmiary porażki.

Czołówka tabeli po 28 kolejkach spotkań: 1. Arka Gdynia (53 punkty), 2. Cracovia (51), 3. Zagłębie Lubin (50), 4. Wisła Kraków (49), 5. Polonia Warszawa (47), 6. Legia Warszawa (47). Zagłębie ma o jeden mecz mniej rozegrany (w niedzielę podejmie Pogoń Szczecin).

Polonia Warszawa - Cracovia 2:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Mrozik 14, 0:2 Mrozik 32, 1:2 nieznany 45, 1:3 Kapek 53, 2:3 nieznany 73.
Cracovia: Kramarz - Hyla, Wójcik, Hołda, Mróz - Kolec - Mrozik, Wojtysko (75 Ciesielski), Łuczyk, Kęska (75 Konieczny) - Kapek.