Garbarnia Kraków zagra z Elaną Toruń o awans do Centralnej Ligi Juniorów

Młodzi garbarze mają powody do radości, ale na razie są w połowie drogi do spełnienia marzeń AYI/www.garbarnia.krakow.pl
Piłka nożna. W rewanżowym meczu dwustopniowych eliminacji o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-18 Garbarnia Kraków ponownie pokonała Tomasovię, tym razem w Tomaszowie Lubelskim 2:1 (u siebie wygrała 4:1).

Krakowianie nie zmarnowali wielkiej szansy na promocję do drugiej fazy eliminacji. W niej zmierzą się z Elaną Toruń, która także dwukrotnie pokonała swojego rywala - Juventę Starachowice: najpierw na wyjeździe 1:0, a w środę na własnym boisku 2:1 (w rewanżu gospodarze do 72 minuty przegrywali, a do 85 minuty remisowali).

Decydujące o awansie barażowe mecze między Garbarnią a Elaną rozegrane zostaną w poniedziałek 25 czerwca w Krakowie i w piątek 29 czerwca w Toruniu (początek obu o godz. 17).

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Garbarnia Kraków 1:2 (0:0)

Bramki dla Garbarni: samobójcza, Kołton karny.

Materiał oryginalny: Garbarnia Kraków zagra z Elaną Toruń o awans do Centralnej Ligi Juniorów - Dziennik Polski