Hutnik - Podhale. Taka była walka w derbach Małopolski [ZDJĘCIA]

AŻ, boch
Hutnik Kraków - Podhale Nowy Targ
Hutnik Kraków - Podhale Nowy Targ Aneta Zurek / Polska Press
W trzecioligowych derbach Małopolski Hutnik, będący liderem tabeli, uległ 0:1 ekipie Podhala Nowy Targ. Podopieczni Dariusza Mrózka podtrzymali tym samym kapitalną passę - wygrali czwarty mecz z rzędu bez straty gola, są niepokonani już od 11 spotkań. Po 12 kolejkach mają w dorobku 23 punkty, zajmują 3. miejsce. Krakowianie ponieśli trzecią w tym sezonie porażkę - zadecydował o niej gol Damiana Mrówki już w 2 minucie i skuteczna gra defensywna broniącego się, zwłaszcza w II połowie, Podhala. Hutnik ma 25 pkt, a czy pozostanie na szczycie tabeli okaże się w niedzielę, po meczu Stali Rzeszów (24 pkt), która zmierzy się ze Stalą w Kraśniku.

Materiał oryginalny: Hutnik - Podhale. Taka była walka w derbach Małopolski [ZDJĘCIA] - Dziennik Polski