KTH Krynica goniło wynik, ale w Janowie przegrało

Kryniczanie mogli liczyć na komplet punktów, wywalczonych na lodowisku najsłabszego w lidze Naprzodu. Goście pokpili jednak sprawę i musieli wyjeżdżać z Górego Śląska z zerową zdobyczą. Naprzód Janów - KTH Krynica 4:3 (3:2, 0:0, 1:1)

Zaczęli fantastycznie od gola Hornego na samym początku gry. W ciągu 1,5 minuty gospodarze odwrócili jednak losy spotkania, wychodząc na prowadzenie. Przy stanie 4:2 dla miejscowych goście niewiele mogli już zrobić. Na nieco ponad minutę przed końcem spotkania KTH wycofało bramkarza, ale na niewiele się to już zdało, poza zdobyciem jeszcze jednego gola...

Naprzód Janów - KTH Krynica 4:3 (3:2, 0:0, 1:1)
Bramki: 0:1 Horny (Valusiak) 01.01, 1:1 Kogut 7.13, 2:1 Jóźwik (Pohl) 8.46, 3:1 Sośnierz (Ślusarczyk) 14.27, 3:2 Szewczyk 19.06, 4:2 Gryc (Kogut, Elżbieciak) 47.10, 4:3 Chabior 59.10
Sędziował: Meszyński.
Kary: 10 i 33 min.
Widzów: 500.
Naprzód: M Elżbieciak - Petrina, Krokosz, Sowiński, Pohl, Podsiedlik - Kurz, Urbańczyk, Jóźwik, Gryc, Kogut - Działo, Ślusarczyk, Ł. Elżbieciak, Sośnierz - Gnyp, Horowski, Grelich
KTH Krynica: Stepokura - Dudzik, Ovsak, Horny, Chabior, Valusiak - Tyczyński, Zieliński, Cieślicki, Dubel, Brocławik - Kruczek, Myjak, Bucek, Kostecki, Szewczyk - Pach, Zabawa, Żołnierczyk.

619566,wybieramy-malopolska-miss-internetu-2010,id,t.html;miss internetu[/a][/b] województwa małopolskiego