Jacek Czaplewski
GKS Bełchatów - Puszcza LIVE! Ktoś przerwie swoją niemoc
GKS Bełchatów - Puszcza LIVE! Ktoś przerwie swoją niemoc Przemyslaw Swiderski
Mecz GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Na GIEKSA Arenie spotkają się drużyny będące w kryzysie. Gospodarze przystępują do gry po czterech porażkach z rzędu. Goście nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich spotkań. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice ONLINE

Pod każdym względem sytuacja w Bełchatowie jest zła i smutna. Zespół po dzielnej postawie z początku sezonu znów wpadł w wir porażek. Ostatnio w dość nieszczęśliwych okolicznościach przegrał 2:3 z GKS Jastrzębie. Piłkarze i sztab kolejny miesiąc czekają na pieniądze z Miasta, co bardzo utrudnia skupienie się na pracy...

W Puszczy z wypłacalnością jest lepiej. Gorzej za to z formą czysto piłkarską. Ostatnio drużyna przegrała nawet z Sandecją Nowy Sącz (0:1). Po dwóch remisach nastąpiła zatem trzecia porażka z rzędu.

Mecz GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Transmisja z meczu w Polsacie Sport. W internecie do obejrzenia w płatnej aplikacji IPLA TV. Koszt dostępu to 5 złotych. Relacja LIVE w GOL24.pl - zapraszamy od godziny 12:40.