https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Nie obsługujemy gości z USA oraz Izraela"

Kontakt24.tvn.pl
Rzecznik Praw Obywatelskich zajął się sprawą ośrodka wypoczynkowego ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim. "Nie obsługujemy gości z USA oraz Izraela" - informują właściciele na stronie internetowej. O skandalu poinformował serwis Kontakt24.pl, który otrzymał informację od internauty. Dodatkowo inne ceny obowiązują Polaków i gości z zagranicy.

"To bulwersująca sprawa. Absolutnie taka formuła, że hotel nie będzie obsługiwał osób pochodzących z Izraela bądź Stanów Zjednoczonych, to dyskryminacja ze względu na pochodzenie etniczne, rasę. Mamy tu do czynienia z naruszeniem co najmniej kilku przepisów zarówno prawa polskiego, jak i europejskiego" - powiedział w rozmowie z dziennikarzami Kontakt24.pl Mirosław Wróblewski, dyrektor Zespołu Prawa Konstytucyjnego i Międzynarodowego biura Rzecznika Praw Obywatelskich. W związku z możliwym naruszeniem prawa RPO zdecydował o podjęciu tej sprawy z urzędu.

Na stronie czytamy (pisownia oryginalna): Ceny dla Gości z Polski już od 60 zł za osobę/dobę wraz ze śniadaniem. Ceny dla Gości z poza Polski już od 60 Euro za osobę/dobę wraz ze śniadaniem ."

"To są ceny, do jakich cudzoziemcy są przyzwyczajeni u siebie, dlatego nie może być taniej" - usłyszeli dziennikarze TVN24, którzy pytali o różnicę w cenie.

Źródło: Kontakt24.tvn.pl

Możesz wiedzieć więcej!Kliknij, zarejestruj się i korzystaj za darmo

Dyrektor MORD-u chce ograniczyć ruch "elek" Przeczytaj!

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze 77

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

H
Hen
Powodzenia i gratuluje dobrej inicjatywy
M
Martin Lechowicz
A jak nie będę chciał się umówić z rudą na randkę to też mnie oskarżycie o dyskryminację?
k
kobieta
wielka nowina, we wloszech co roku sa oszukiwani zagraniczni ludzie , zwlaszcza japonczycy
k
kobieta
masz zupelna racje
n
nie-zydek
kolesie z usa czy izreale zachowuja sie w Polsce jakby wszsytkich mieli daleko w d... wiec dlaczego my mamy sie plaszczyc przed nimi i ulegac temu chamstwu? niech stad sie wymosza, wraz z rodzinami, daleko od Polski, moze syberia? gulag? alcatraz? tam moga robic co chca :D :)
t
tezo
Sam jesteś żałosny.
t
tezo
Pierdol swoją matkę pedale jebany.
s
sof
NIE MÓWI PO I NA DRZEWO. niew bedzie sobię rąk kaleczył rozmawiając z chołotą
S
SOF
Złapali bidnego i pod sąd do Strasburga z nim. A takie przekręty jak rozkradanie polskiego majatku. kradzież mienia państwowego przez osoby wpływowe i na b.wysokich stanowiskach to nic to. Ośrodki Wypoczynkowe przechodzą na pograniczu prawa w prywatne ręce. a podobno budował bazę wypoczynową sanataoryją i socjalną CAŁY NARÓD. I CO TEN NARÓD Z TEGO MA ?
T
Tarnowianin
Niestety w ubiegłym roku widziałem na własne oczy jak zachowuje się młodzież z Izraela w 4-ro gwiazdkowym hotelu. Słowo "chamstwo" jest bardo delikatnym określeniem ich zachowania.
r
ryba
A kto chciałby przyjechać nad to bajoro do zagrzybionego ośrodka z lat 80-tych?
P
POLAK
do Sylwester .prawdziwy POLAK powinien mieć w d**** wizy do chameryki . niech oni o to nas proszą ,
g
góral
Dodał bym jeszcze pedałów ( po amerykańsku gejów) i lesbijek.
A tak na marginesie, każdy ma prawo przyjmować kogo chce. Jego pensjonat i jego prawo
SYLWESTER
Po przeczytaniu kilku Komentarzy, postanowiłem napisać swój Komentarz . POLACY ! zapamiętajcie sobie ; DOPÓKI ŻYDZI BĘDĄ MIEĆ WPŁYWY W USA , DOPÓTY POLAKOM NIE ZNIOSĄ WIZ DO USA !!!. Nauczcie się powyższego FAKTU na pamięć i nie róbcie z Polaków..."dziadów po prośbe" !. Była szansa ale niestety Georg W. Bush oddał Amerykę Zydom i dlatego USA jest "Titaniciem" !.
SYLWESTER
Po przeczytaniu kilku Komentarzy, postanowiłem napisać swój Komentarz . POLACY ! zapamiętajcie sobie ; DOPÓKI ŻYDZI BĘDĄ MIEĆ WPŁYWY W USA , DOPÓTY POLAKOM NIE ZNIOSĄ WIZ DO USA !!!. Nauczcie się powyższego FAKTU na pamięć i nie róbcie z Polaków..."dziadów po prośbe" !. Była szansa ale niestety Georg W. Bush oddał Amerykę Zydom i dlatego USA jest "Titaniciem" !.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska