https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oświęcim: pijani mężczyźni zaatakowali policjantów

Leszek Pniak
Trójka pijanych mężczyzn zaatakowała funkcjonariuszy policji. Najpierw zaczęli ich wyzywać, a następnie doszło do szarpaniny. Policjanci jednak szybko opanowali awanturników i cała trójka została aresztowana.

W ręce policji wpadła również czwórka kompletnie pijanych chuliganów, która w nocy dewastowała samochody zaparkowane przy ul. Wróblewskiego. Anonimowy telefon postawił służby na nogi. Po kilku minutowym pościgu wandale już siedzieli skuci w radiowozach. Czterej pijani w wieku 20, 21, 22 i 28 lat uszkodzili szyby i karoserię w trzech autach, a do jednego włamali się.

Zobacz także: Oświęcim: zabytkowy cmentarz to jedna wielka ruina

Do kolejnej interwencji doszło na ul. Konarskiego. Patrol drogówki próbował zatrzymać do kontroli kierowcę volkswagena, ten jednak nie zatrzymał się na ich znak. Policjanci ruszyli w pościg. Po chwili zatrzymali samochód. Za kółkiem siedziała 18-latka. Pijani pasażerowie wyskoczyli na zewnątrz i zaczęli się szarpać z mundurowymi. Policjantom udało się jednak odeprzeć atak. "Walecznej" trójce grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Wybierz małopolską miss internetu. Zobacz zdjęcia**pięknych dziewczynPolecamy w serwisie kryminalnamalopolska.pl:** 17-latka aresztowana za podżeganie do gwałtu
Maciej Szumowski stał się legendą. Idź jego drogą.**Wejdź na szumowski.eu**

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska