https://gazetakrakowska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

Pożar dzikiego wysypiska śmieci w Kąpielach Wielkich. Z ogniem walczyło sześć zastępów straży pożarnej. Zobacz zdjęcia

Paweł Mocny
Pożar dzikiego wysypiska śmieci w Kąpielach Wielkich
Pożar dzikiego wysypiska śmieci w Kąpielach Wielkich Patrol998-Małopolska (Dawid K. oraz OSP Gołaczewy)
W Kąpielach Wielkich (gmina Wolbrom) doszło do pożaru dzikiego wysypiska śmieci. Jak informuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu po około dwugodzinnej akcji gaśniczej, w której udział brało sześć zastępów udało się opanować żywioł. Podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Pożar dzikiego wysypiska śmieci w Kąpielach Wielkich

We wtorek, 12 września około godziny 19.50 strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu zostali zaalarmowani o pożarze dzikiego wysypiska śmieci w Kąpielach Wielkich (gmina Wolbrom).

Na miejsce skierowane zostały zastępy z: JRG Wolbrom oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z Strzegowej, Dłużca, Kąpieli Wielkich i Gołaczew.

Jak poinformował dyżurny KP PSP w Olkuszu po około dwugodzinnej akcji gaśniczej udało się opanować żywioł. Podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Okiem Kielara odc. 14

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska