https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Śmiertelny wypadek w Krakowie. Mężczyzna nie przeżył upadku z wysokości

Małgorzata Mrowiec
Do tragicznego wypadku doszło we środę (7 lipca) na os. Willowym w Nowej Hucie. Z rusztowania przy jednym z budynków, przy którym prowadzone były prace remontowe, spadł mężczyzna. Niestety, nie przeżył upadku.

FLESZ - Czwarta fala – czy i gdzie uderzy?

od 16 lat

Do wypadku doszło około godziny 10. Jak przekazuje Piotr Szpiech, rzecznik prasowy krakowskiej policji, mężczyzna spadł z rusztowania z wysokości około 10 metrów.

Policjanci zabezpieczają rejon wypadku, na miejsce został wezwany prokurator. Prowadzone są oględziny. Policja na razie nie podaje bardziej szczegółowych informacji.

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Zbigniew Rusek
Praca na wysokościach jest niebezpieczna a mimo to opłacana zwykle niżej niż siedzenie za biurkiem. Najmniej powinni zarabiać ci, którzy siedzą za biurkiem urzędniczym.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska