Trener Łysicy Piotr Dejworek: Garbarnia wygrała zasłużenie [WIDEO]

Marcin Siedlarz mija jednego z rywali z Bodzentyna
Marcin Siedlarz mija jednego z rywali z Bodzentyna Andrzej Banaś
Trener Łysicy Bodzentyn Piotr Dejworek po sobotniej klęsce swej drużyny na boisku Garbarni Kraków 0:5 w meczu grupy małopolsko-świętokrzyskiej III ligi piłkarskiej przyznał, że gospodarze wygrali zasłużenie, ale żałował zmarnowanych okazji strzeleckich.

- Szkoda, że nie potrafiliśmy zdobyć bramek w dogodnych sytuacjach. Zabrakło skuteczności. Ostatni kwadrans pierwszej połowy to trzęsienie ziemi w moim zespole.

Straciliśmy cztery gole w ciągu kwadransa. Trudno się było potem pozbierać. W drugiej połowie Garbarnia kontrowała przebieg gry. Udało się nam wyprowadzić trzy kontry, niestety, nie zakończone celnymi strzałami - mówił po meczu szkoleniowiec Łysicy.

Autor: Jerzy Filipiuk

Materiał oryginalny: Trener Łysicy Piotr Dejworek: Garbarnia wygrała zasłużenie [WIDEO] - Dziennik Polski