- Gratuluję gospodarzom trzech punktów w meczu, w którym na pewno mieli większą determinację, zostawili chyba więcej zdrowia na boisku i grali chyba bardziej składnie - powiedział po przegranym 0:3 spotkaniu z Puszczą Niepołomice Włodzimierz Gąsior, trener tarnobrzeskiej Siarki.

Szkoleniowiec gości dał jednocześnie do zrozumienia, że były w tym spotkaniu kontrowersyjne decyzje sędziego. - Teraz mogę sobie pogadać: czy w 3 minucie był czy nie było karnego na Szewcu? To z mojego punktu widzenia sprawa dyskusyjna. Można by się pokusić o karnego - mówił.

Autor: Tomasz Bochenek

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - SIARKA TARNOBRZEG. PRZECZYTAJ RELACJĘ Z MECZU.

Goście przegrywali od 43 minuty. - Wiedziałem, że Puszcza jest groźna ze stałych fragmentów gry - przyznał Gąsior, dodając: - Potem zrobiliśmy trochę roszad w składzie, były dwie zmiany w przerwie i też wiele czasu nie upłynęło, jak straciliśmy drugą bramkę. I też można dyskutować: czy za ten faul (Jana Grzesika na Kamilu Łączku - przyp. boch) to nie powinien być rzut wolny pośredni, a nie karny? Dla mnie prędzej wolny pośredni.

Trener Siarki nie ukrywał jednak: - Uważam, że zasłużenie przegraliśmy. Na pewno Puszcza jest wartościową drużyną, na tle naszej gospodarze dzisiaj nieźle wyglądali.

Materiał oryginalny: Trener Siarki Włodzimierz Gąsior: Puszcza grała z większą determinacją [WIDEO, ZDJĘCIA] - Dziennik Polski